2733
2734
عنوان

جواب تلفن نميده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 762 بازدید | 20 پست

بش اس ام اس بده بالاخره میخونه بگو نگرانی

اگه گوشیش خاموشه

اس شما دلیور شه میفهمی روشن گرده 

اگر گزارش دلیوری یا تحویل پیامت روشن باشه

بنظرم نگران نشو تا صبح صببر کن

یا اگر دوستی داره ک میتونه دهنش نگهداره بش نگه ازش سراغ بگیر 

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
چرا ديگه حتما اونجاست اما خوب من چون باهاشون قطع ارتباطم نميتونم ازش خبر بگيرم

خبر نگیر ایبارو ولی وقتی دیدیش اگه تقصیر توه ازش معذرت بخواه و‌بگو‌ خیلی نگرانت شدم و‌سعی کن دیگه اینقدر جروبحث نکنید توروخدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باهاش خیلی دعوا نکن و وقتی هم دعوا کردید بهشون خیلی اهمیت ندین تا زیاد تر بهشون اهمیت بدین فکر میکنن که حالا چی هستن ولی میگم تا حد امکان دعوا نکین تا به ایت حالت دچار نشید

خونه خودتی یا عقد

خونه خودتونيم اما جريانمون مفصله ما داشتيم اثاث كشي ميكرديم به يه شهر ديگه كه كرونا اومد بعد پدر شوهرم مريض شد شوهرم يه هفته بيمارستان بود تو همين حال يكي از اتاق هامون اتيش گرفت بعد فكر كن همه وسايلم تو كارتن با يه اتاق سوخته خونه مامانمم اونم خونه مامانش يه ماهه 

ديشبم سر همين باهاش دعوا كردم 

2731
خونه خودتونيم اما جريانمون مفصله ما داشتيم اثاث كشي ميكرديم به يه شهر ديگه كه كرونا اومد بعد پد ...

تقصیر اون چیبود دیوونه بخدا ما زنا بعضی اوقات کنترل خودمونو از دست میدیم 

تقصیر اون چیبود دیوونه بخدا ما زنا بعضی اوقات کنترل خودمونو از دست میدیم 

اره از دست ميديم اما مقصرهه تو اين قضيهاصلا انگار كه نه انگار يبار ميگه اينجارو تعمير ميكنيم و تميز ميكنيم ميشينيم يبار ميگه يجا ديگه رو ميگيريم منم ديگه صبرم تموم شده وقتي ميبينم هيچ كاري نميكنه