2737
2739
عنوان

خواستگاری دختر از پسر😍

| مشاهده متن کامل بحث + 457 بازدید | 72 پست
اینم فکر خوبیه ، اما اگ کسی رو به عنوان واسطه پیدا نکردی چی ؟؟

سعی کن پیداکنی

استادی

فامیلی

دوستی

منو داری یاد خودم میندازی....من دیوانه یه اقایی بودم تو یونی- 17 سال گذشته هنوزم همونم.من گند زدم البته.......

درکل باکارت مخالف نیستم.فقط راهی برو ک میدونی نتیجه میگیری......عین من علی اللهی نباش....الله بختکی پیش نرو.حساب شده...

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
خب خدارو شکر که جلوتر نرفته بودین وگر نه مشکلاتتون بیشتر میشد ، اما من اینجورشو نمیخوام مثلا دوس دار ...

خب بکن عواقبش پای خودت

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از کجا میدونید از اون دست آقایون نیستن ؟ من اگر تو مجردیم از کسی خوشم میومد بهش نخ میدادم به قول او ...

نه خب اول طرفو زیر نظر داشتم میشناسمش ، بعدم دوس ندارم آویزون شم فقط اگه بدونم اونم میخواد ولی شرایطشو نداره که بیاد جلو یا میترسه یا مثلا فک میکنه من ممکنه ازش خوشم نیاد ، دوس دارم یه کار هیجان انگیز کنم که اونم شگفت زده شه مثلا خواستگاری

روزی هم خواهد رسید که روز ما باشد . . . 
2731
سعی کن پیداکنی استادی فامیلی دوستی منو داری یاد خودم میندازی....من دیوانه یه اقایی بودم تو یو ...

ممنونم از راهنماییت ، تو این راهو رفتی اما مثل اینکه نتیجه نگرفتی مشکلتون چی بود مگه ؟

بابا خاسگاری لازم نیس که ...عجبا

اسلامم دست منو بسته نمیتونم بگم چیکارکن اخههه خخخخخخخخخخ

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
بابا خاسگاری لازم نیس که ...عجبا اسلامم دست منو بسته نمیتونم بگم چیکارکن اخههه خخخخخخخخخخ

راحت باش عزیزم بگو 😂 من خیلی پایم 

2738
ممنونم از راهنماییت ، تو این راهو رفتی اما مثل اینکه نتیجه نگرفتی مشکلتون چی بود مگه ؟

من بااغلب کاربرای  اینجافرق دارم عزیز

یه ادم شاعر باعواطف وافکار خیلی عمیق و پیچیده وحشتناک بودم....

یاد اون روزهاهم حتا بهمم میریزه نافرم....

الانم میرم حوزه علمیه و خلاصه حسابی عذاب وجدانهای دینی دارم ....دیگه ادم گفتنه اینجور حرفانیستم....

درکل من خودم گند زدم.البته ما تفاهمات اعتقادی و فکریم چندان نداشتیم .مدل علاقه و کارهای من کلا تفاوت داشت.دیوانه بودم....بگذریم

چرا ؟؟؟ ینی مخالفی  ؟ اگه آشنا نباشن چی ؟ مثلا یه مکان عمومی شلوغ مث پارک چی ؟؟؟

نمی‌دونم والا من این ریسک و نمیکنم چراغ سبز یکم نشون میدم ، یا بیشتر جلو چشماشم 

من شوهرمو بعد ۱سال حدودا شناختم شما چجوری میگی می‌شناسمش طعنه نمیزنه

من بااغلب کاربرای  اینجافرق دارم عزیز یه ادم شاعر باعواطف وافکار خیلی عمیق و پیچیده وحشتناک بو ...

چ جالب من یکیو دوس داشتم اما اعتقاداتش تغییر کرد رفت نظامی شد و دیگه محلمم نزاشت اونم بعد دو سال رابطه خیلی شکستم خیلی 

نمی‌دونم والا من این ریسک و نمیکنم چراغ سبز یکم نشون میدم ، یا بیشتر جلو چشماشم  من شوهرمو بعد ...

خب اگه جلوش دلبری کنی ولی اون ندونه که برا اونه و خوششم بیاد اما نتونه بیاد بگه اون وقت خودت یهو بعد یه مدت که تو کفه بری ابراز کنی ذوق میکنه دیگه نه ؟؟؟

من بااغلب کاربرای  اینجافرق دارم عزیز یه ادم شاعر باعواطف وافکار خیلی عمیق و پیچیده وحشتناک بو ...

خیلی دوس دارم بیشتر باهاتون آشنا شم و دوست باشیم البته اگه بخوای ؟؟ فکر میکنم میتونم جواب خیلی از سوالامو با تو به دست بیارم