2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشبختی شاید تو صفحه بعدی باشه...نبند کتاب رو!🌱😊👍‏بزرگترین ارزوم دیدن بی بی چک مثبته رویاشده برام لطفا دعاکن برام❤🙏ممنون از دعای قشنگت بالاخره منم به آرزوم رسیدم...انشالله قسمت همه ی منتظرا،اگه دوست داشتی یه صلوات برا تودلیم بفرس🥰
2731
2738
عزیزدلم بسپار به خدا...یکم بیخیال باش استرس بدترین مانع برای باردارشدنه....الهی اگه به صلاحت هست خدا ...

عزیزم اونوقت خدا صلاح دونسته به شما بچه بده 

به اونایی که بچه دار نمیشن صلاح ندونسته بچه بده؟😂😂😉😉

واسه همین انقدر بچه کار داریم؟

بدونیم چی میگیم ته دل بنده خدارو خالی میکنی میگی نشد برو بهزیستی بچه بیار

خوب چرا خودت نمیری از بهزیستی بچه بیاری دل بچه ای رو شاد کنی؟

البته اون خانومی هم که میاد آه میکشه میگه خوش به حالتون اونم کارش اشتباهه

شرمنده دوباره میپرسم گلم ، مال دونه و قرمزیه یا واسه اگزما؟ چون پسرم اگزما داره دلم واسش کبابه😔

نه عزیزم چه اشکال داره دکتر بهش داده واسه اگزما البته بچه اش اگزماش خیلی شدید نبود ولی تا میزد برطرف میشد الانم گذاشته روقت دونه ای قرمزی پوست پوستی میشه مصرف میکنه زود میره

خانما من ۱۰ ساله منتظرم تورو خدا از ته دلتون یه صلوات واسم بفرستین شاید خدا یه نظری بکنه😭

شما اگه پدر مادر خودت و همسرت زنده ان بگو ک دعا کنن

اگه دل کسی رو هم شکوندی دلشو بدست بیار

موثره جدی میگم

از دستش دادم.خدا ازم گرفت. خوابید ولی دیگه بلند نشد.. هیچ بیماری نداشت.‌ناگهان روی دستم دیگه نفس نک ...

خدا بهت صبر بده عزیزم داغ فرزند خیلی خیلی سخته ان شاءالله برات جبران کنه که حتما میکنه

خدایا دستمونو محکم بگیر وول نکن 
2706