2737
2734
عنوان

یکی بیاد حسی بگه جنسیت نینی من چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 52 پست
عزیز دلمی .شما چقدر خوب و مهربونید . انشالله هر چی از خدا میخواهید و به صلاحتونه بهتون بده . راستش ...

خوبی از خودته...از خدا بخواه ک بهت بچه سالم بده اگ بفهمی پسره و مشکل داره دلت آروم میشه؟؟شما دعا کنین ولی بزور از خدا چیزیو نخاین...ب شخصه مادرخودم بزور از خدا پسر حاست الان همون پسر با سن کمش شده عذاب جونش ک پدرمادرم همیشه میگن خدایا چ گناهی کردیم ک اینو ب ما داذی..یبار بابام گفت خداکنه ی ماشین بهش بزنه راحت بشم دیگ

اللهم صل محمد وال محمد و عجل فرجهم...انشاالله همه حاجت روا بشن😘😍آمین...
خوبی از خودته...از خدا بخواه ک بهت بچه سالم بده اگ بفهمی پسره و مشکل داره دلت آروم میشه؟؟شما دعا کنی ...

نه اینجوری نمیخام .آخه کدوم بنده خدا اینجوری میخاد؟

همیشه میگم اول سالم باشه .

چیکار کنم دعا کنم به زور میشه نکنم هم ناامیدیه .پس چیکار کنم ؟؟

سکوت میکنم که این سکوت منطقی تره.......  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد این بچه تو شکمم خدا خواسته شد .من فعلا اصلا هیچ قصدی نداشتم .سر همین قضیه ناخواسته بودن به اندازه کافی داغون شدیم .چقدر که من گریه کردم 😢

2728
نه اینجوری نمیخام .آخه کدوم بنده خدا اینجوری میخاد؟ همیشه میگم اول سالم باشه . چیکار کنم دعا کنم ب ...

از خدا بخواه ولی امادگیشم داشته باشین ک اگ دختر شد کفر نگین.اخه اون بچه همچیو میفهمه ب ی امیدی اومده تو دلتون البته امیدوارم ی پسر سالم باشه

اگه دختر بشه همه بهمون تیکه میندازن میگن پسر خواستن بازم دختر شد .میدونم که میگن .

قبول دارم دهن مردم جمع نشدنیه من خودمم عاشق دخترم ولی بخاطر دهن مردم میخام برم ivfبرا تعیین جنسیت...ولی انقد ب دخترات بها بدین ک بفهمن عاشقشونی.بدم بگین ما چیزی نخاستیم این هدیه ی خداست خدا همیشه بهترین هدیه هارو میده

من برا جاریم خیلی دعا کردم ک باردار بشه بد بچه اون پسر شد و من دختر انقد ب من متلک مینداخت همش میگ لباساش کوچیک شد نگه دار ب دختر بعدیت خیلی دلمو شکسته از خدا میخام حاجت منو شماهم بده ک انقد از بقیهذحرف نشنویم بخدا دختر جواهره ولی مجبوریم بخاطر حرف مردم انقد دعا کنیم

من برا جاریم خیلی دعا کردم ک باردار بشه بد بچه اون پسر شد و من دختر انقد ب من متلک مینداخت همش میگ ل ...

عزیزم انشالله خیرو مصلحتت توی این باشه که خواست دلت برسی.

2738