2733
2734
عنوان

حامله ام باشوهرم دعوام شده دل درد شدم کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 41 پست
من درك نميكنم طرفو از خواب بيدار كني كه باهات بياد يه كاري بكني  خب خودت انجام بده

باردار نیستی و بچه نداری احتمالا

منم درک نمیکنم

پس نقش پدریه چیه؟ فقط فامیلی رو حمل کنه؟

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنونم عزیز لکه بینی چیزی ندارم فقط دلم دردمیکنه غذاهم خوردم بستنی هم خوزدم ولی باز توبدنم لرز هست

میگه بخاطر شوک و ناراحتیه استراحت کن یکم ارامش خودت حفظ کن اگه بهتر نشد  شیاف پروڙسترون استفاده کن

باردار نیستی و بچه نداری احتمالا منم درک نمیکنم پس نقش پدریه چیه؟ فقط فامیلی رو حمل کنه؟

عزيزم ربطي به اين چيزا نداره من كلا آدم مستقليم 

مطمئنم اگه حتي به همسرم بگم بريم فضا نه نميگه اما بنظرم نبايد آرامش همو به هم بزنيم 

تو بهترين حالت ميتونست صبر كنه همسرش بيدار شه 

عزيزم ربطي به اين چيزا نداره من كلا آدم مستقليم  مطمئنم اگه حتي به همسرم بگم بريم فضا نه ...

منم جرف شمارو قبول ندارم

بارداری موضوعش با استقلال کاملا فرق داره

بچه هر دو شخص

نمیشه چون تو شکم مادره همش برای مادر باشه که

نظراتمون متفاوت

موفق باشید

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
باردار نیستی و بچه نداری احتمالا منم درک نمیکنم پس نقش پدریه چیه؟ فقط فامیلی رو حمل کنه؟

پدرا فقط ادعاشون میشه بهم میگه بچه روهم خودم تربیت میکنم گفتم اره خودت تربیت کن که مثل خودت یه عصبی باربیاد

خیلی اعتمادبه نفس داره فک میکنه خودش یه ادم بی عیبه

بگو حالانهایتا ازخواب بیدارت کرده اولا یکساعت خوابیدی دوما شب میخوابیدی فرداهم که نبایدمیرفتی سرکار

دیگه اینقدر جنگ ودعوا نداشت

پدرا فقط ادعاشون میشه بهم میگه بچه روهم خودم تربیت میکنم گفتم اره خودت تربیت کن که مثل خودت یه عصبی ...

عزیزم من خودم باردارم

دقیقا شرایطو میفهمن

در ضمن اینکه واقعا باردارا هزار درجه حساس تر هستن

1
5
10
15
20
25
30
35
40