2737
2739
عنوان

متخصصان سیسمونی و لباس نوزاد😁🤪

506 بازدید | 70 پست

بنظرشما اول که میخوام وسایل بگیرم چند دست سایز صفر و یک و دو بگیرم؟؟

میدونم بسته به وزن گیری و رشد جنین داره ولی میخوام بدونم نرمالش چجوریه

بااین وضعیتم که خریدا دورادور شده😕باید همرو اینترنتی خرید

دخترم❤جانِ دلِ مادر😍

اگه وقت داری اصلا نتی خرید نکن 

کلا با چیزی ک تحویل میگیری زمین تا آسمونه

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من لباس صفر مامانم سه دست خرید ...خیلی کم بگیر سایز صفرو

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭

وای باورت میشه ماشالا بچه من الان رو خط هست و یکمم بیشتره ولی بعضا الان داره صفر هم میپوشه یسری لباسای ۲ هم کوچیکشه یعنی میگم قشنگ سایزا توی مارکای مختلف باهم متفاوته

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
2740
سایز ۲ خیلی لازمت میشه صفر که یه ماهه کوچیک میشه.یکم دوماه پوشیده میشه.بازم بسته به جثه نی نی داره

بنظرت  ۲ تا سایز یک برای بیرونش خوبه؟؟حالا بیرونم نمیشه رفت🤣🤣یه سایز صفر بیمارستانی میخوام بگیرم یه دستم بگیرم برای بیرونش خوبه نه؟؟

یک و دو بیشتر باید بگیرم ولی اینام زود کوچیک میشن

دخترم❤جانِ دلِ مادر😍

دو دست بلوز شلوار ۰ شیک بگیر

یکی دوتا پک ۵ تیکه تو خونه ای

چهار دست پنبه ای ۱ 

دو دست زیر دکمه و مانتویی و شلوار ۱

برا بعدشم به نسبت قبلیا میتونی نصمیم بگیری .

فقط میخوای یه تیر دو نشون بزنی پنبه ای بگیر چند باری بیرون بپوشه بعد میتونه تو خونه بپوشه

راستش من کل هزینه سیسمونی رو مامانم زد ب حسابم،با شوهرم رفتیم در حد دو ماهگی خریدیم،فقط سایز صف و یک از هرکدوم چند دست از استین رکابی گرفته تا سرهمی،دو دستم سر همی شیک واسه بیرون،دیگه مابقی خریداشو 3تایی رفتیم،بچمم 3200دنیا اومد ریز بود

2706