2733
2739
عنوان

ممکنه کرونا تااخر99اصلا نره بابام پوسیدم دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 55 پست

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واکنسش بیاد نره مهم نیس وقتی همه واکسینه بشن

هزارتا برنامه داشتم همه لغو شدم انگیزمم رفت

💞💞💞من شاعرم، تلخم، غم انگیزم، بداخلاقم اماتوخوب مطلقی ازمن نمیرنجی💞💞💞♏
2740
تایید شده که دوتا دارو تا الان خیلی خوب روی کرونا جواب داده احتمالش هست تا آخر ماه اینده داروش وارد ...

این خبرازکجاس؟

تایید شده که دوتا دارو تا الان خیلی خوب روی کرونا جواب داده احتمالش هست تا آخر ماه اینده داروش وارد ...

وای خدا یعنی میشه‌‌ این کابوس لعنتی تموم بشه ایشاالله همین جور ک شما میگید اتفاق بیفته هممون راحت بشیم 🤦‍♀️

پس چرا روحانی میگه تا سال دیگه هست باید اجتماعات محدودتر شه اخه از اینم محدودتر لابد هرکدوممون باید تو یه اتاق زندگی کنیم دیگه😣😣😣😣

sarmast هستم کاربری قبیلم ترکید📣
پس چرا روحانی میگه تا سال دیگه هست باید اجتماعات محدودتر شه اخه از اینم محدودتر لابد هرکدوممون باید ...

من دیگه رررررررد دادم 

2706