2733
2734
عنوان

مهمان ناخونده

| مشاهده متن کامل بحث + 1691 بازدید | 114 پست

استارتر این اتفاق تمرین بزرگ شدن و مادر شدن توعه

زنگ بزن و دروغ هم نگو 

دلیلی نداره دروغ بگی لک دیدم و فلان

اولا باید بهشون بفهمونی که توی این موقعیت غلط میکنن خودشونو جایی دعوت کنن

دوما تو یاد میگیری وقتی توی پارک یه نفر به بچه ت میگه باید خوراکی هاتو بدی به من چه جوری خودش بگه نه مال خودمه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بله عزیزم منم میدونم بگو بذار اسی بدونه مادر کرونایی یه نوزاد کرونایی ۸۰۰ گرمی بدنیا آورد و خودش ...

همه فک میکنن برای خودشون پیش نمیاد و فقط برای بقیه ست

اونایی که به قد بلندا میگن نردبون ، خودشون سه پاین 😒
بزن واقعا چون دفعه اولم نیست و کلا زبون ندارم از خودم دفاع کنم

اول بزنگ به شوهرت بگو خرید کنسل زود باش 

بعدش بگو بیاد خونه بزنگه یا فردا صبح بزنگه بگه اور انقدم پروووو بودن اومدن دم درتون درو بازنکنید

روم نمیشه خودشون زنگ زدن بگم نیاید؟ بخدا نمیگن حامله س یا مریضی اومده فک‌میکنن از خسیسه یا هر فکر ...

هر فکری میخوان بکنن

اینا اصلا اگر شعور فکر کردن داشتن خودشونا دعوت نمیکردن

انسانیت یعنی اگه شرع و قانونی هم وجود نداشته باشه بازم آدم خوبی باشی👌
2738

ببین یعنی خاک😐

خدا از تو و عمت نگذره سرم درد گرفت از دستتون

اصلا به ما چه هر کاری میخوای بکن

هر چی میگیم پاشو زنگ بزن کنسل کن به گوشت نمیره

پس الکی نیا ناله کن حوصله ندارم

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍

تو رو خدا بفکر خانواده خودت باش هم شوهرت و هم بچت 

بذار دلخور بشن اگه کرونا داشتن چی ؟

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 
روم نمیشه خودشون زنگ زدن بگم نیاید؟ بخدا نمیگن حامله س یا مریضی اومده فک‌میکنن از خسیسه یا هر فکر ...

سلام عزیزم، یه چیزی ازتون میپرسم نظر اونا برات مهمه یاحال خودت و بچه ای که دربرابرش مسئولی، بذار بقیه هرچی میخوان بگن، مهم اون باور و عقیده ای هست که تونسبت به خودت داری و مطمئنی اگه قضیه ی کرونا نبود و سربارداری حالت بد نمی شد به بهترین شکل ازشون پذیرایی میکردی، معلومه خیلی مهربون وخجالتی هم هستی، ولی عزیزم الان شما مادری ومسئولی دربرابر فرزندت....یه پیام محترمانه بفرست کنسل کن وبگو دراولین فرصت دعوتتون میکنم

وای چقدر رودر وایسی داری..به درککککککک که ناراحت شدن تو باید چوب بیشعوری اینارو بخوری..من اگه جات بودم همین الانش زنگ میزدم یه چیزیو بهونه میکردمو کنسل میکردم..به فکر سلامتی خودتو بچت نیستی؟؟میخوای خدایه نکرده اینطوری شی🤒😷😢

تیکر دوسالگی دختر قشنگ مامان😍😍😍❤❤❤
ببین یعنی خاک😐 خدا از تو و عمت نگذره سرم درد گرفت از دستتون اصلا به ما چه هر کاری میخوای بکن هر ...

خب

الان میزنگم

وایسا یه نفس عمیق بکشم

میدونی مشکل از کجاست 

اینکه اول زنگ زدن گفتم بیاین

حالا بزنگم بگم نیاین؟؟؟

ای وای حالا راستی راستی فشارم افتاد

اسی چکار میکنی بالاخره ؟

زنگ‌میزنی کنسل کنی یا نه ؟

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر
2706