2737
2734
عنوان

مهمان ناخونده

| مشاهده متن کامل بحث + 1691 بازدید | 114 پست
دیگه هر کی باید شعور داشته باشه ک نره جایی من خودم الان ۱۵روزه رنگ آفتاب ندیدم  من باردارم نیست ...

خیلیی بده خیلی

واقعا اصلا نمیتونم درک کنم

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین اینجا ناله نکن  اعصابم خورد شد خدا زبون برای چی پس بهت داده زبونت به کار میگرفتی میگفتی ...

انقد بدبختم حرف مردم برام مهمه

گفتم فردا میرن همه جا میگن ندا رامون نداد خونه ش

2731
چیکار کنم تازه زنگ زدم همسرم خرید کنه بخدا روم نشد کنسل کنم اعصابم داغونه بخدا پدر مادرم دلشون ن ...

هفته‌پیش‌جاری‌من‌زنگ‌زدکه‌میخوایم‌شام‌بیایم‌خونتون‌گفتم‌ایشالله‌بعدکروناهمتونودعوت‌میکنم‌رک‌باش‌وبهشون‌حرفتوبزن‌بگونیان

تیکربدنیااومدن‌دخملمه‌
چیکار کنم تازه زنگ زدم همسرم خرید کنه بخدا روم نشد کنسل کنم اعصابم داغونه بخدا پدر مادرم دلشون ن ...

تو با این روحیه خجالت میکشم و روم نمیشه میخوای ماااادر هم بشی؟ چه جوری میخوای به بچه ت یاد بدی که باید از خودش دفاع کنه؟

زنگ بزن ردشون کن برن 

وای بارداری میخوای مهمونی هم بگیری  من بارداریم کاملا طبیعی بود و توی این جربانات ویروس هم نبو ...

دختر حاجی اقا شما چرا اتقدر یقه لباست بازه . استغفرالله 

📿

دوستان خواهش میکنم خیلی خیلی محتاج دعا و صلواتتونم . هیچ وقت انقدر درگیر نبودم . خواهش میکنم برای حاجتم صلوات بفرستید
2740
انقد بدبختم حرف مردم برام مهمه گفتم فردا میرن همه جا میگن ندا رامون نداد خونه ش

آشپزی نکن بزار خودشون بیان هر چی میخوان درست کنن

نهایت برنج خیس کن لوبیا خس کن 

بگو آمدن خودشون لوبیا پلو درست کنن تا حساب کاردستشون بیلد

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟

شوهرت زنگ بزنه معذرت خواهی بگه انشالا بعد کرونا در خدمتیم

ناراحت میشن اما من که خداییش رفت و آمد نمیکنم کسایی ک رفت و آمد میکنن هم درک نمیکنم. خوب تا آخر عمر که نباید قرنطینه باشیم تحمل کنن.

ببین منم باردارم با اینکه خانواده ام رعایت میکنن نمیرن بیرون مادرم و پدرم بهم گفتن یه سری بهت میزنیم بهشون گفتم نیاین اونا هم متوجه شدن و اصلا ناراحتی پیش نیومد قشنگ درک کردن گفتم حالم بده و من جزو گروه پرخطرم. داداشم هم همینجور گفت دلم تنگ شده میخوام ببینمت بهش گفتم بعد کرونا قدم همتون رو تخم چشمامه 

به درک

بذار بگن بقیه هم به بی شعوری شون پی ببرن

اگر کسی با حرف مفت اینا نظرش نسبت به تو عوض بشه اونم از نظر شعور مستعد هدیه گرفتن کتاب بیشعوریه

واقعا نظر همچین ببوگلابی هایی برات مهمه؟

واقعا بیچاره ای

بخدا تو اخبار نشون داد یه مادر باردار که دوقلو باردار بود به خاطر کرونا و ضعف بدنش فوت شد

حرف مردم واجبتره برات تا جون خودت؟

پس فردا اتفاقی برات بیفته کسی نگاهتم نمیکنه فکر خودت باش حرف مردم باد هواس

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
2706