2737
2739
عنوان

خواهشا بیایید 》سوال درباره ی مرغ کرچ 🐥🌱

| مشاهده متن کامل بحث + 3139 بازدید | 31 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دوتا مرغ و یه خروس دارم یکی از مرغا کرچ شده رو تخم خوابیده خروسه مثل شیر مراقبه خودش و تخم مرغاس خیلی جالبن وقتی جوجه ها دنیا میان انگار کل دنیای مرغه همین جوجه هان

یه روزی تو بچگیامون رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدانیم آخرین بار بوده 😢 کی فکرشو میکرد یه روزی با آدمهایی حرف بزنیم که شاید تا آخر عمرمون حتی نبینیمشون😍 ستاره مامان کیوانم🐣ستی 77سابقم
!! یعنی موقتا؟؟ چه جالب نمیدونستم  ممنون گفتی😘

بله بعضی وقتا یه مرغی گوشه نشین میشد بابام میگفت کرچ شده. میرفت تخم نژادای مختلف و حتی اردک میخرید و میذاشت زیر مرغه... جالب بود که جوجه اردکا درمیومدن مثلا میرفتن تو آب شنا میکردن.. مرغه جیغ و داد میکرد فکر میکرد که الان غرق میشن نمیدونست اینا فرق دارن و شنا بلدن

به آرزوهایت ایمان داشته باش..

2738
دلم شوهر خواست

😀😀😀😀😀😀 ادرس بده خروسو بفرسم

یه روزی تو بچگیامون رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدانیم آخرین بار بوده 😢 کی فکرشو میکرد یه روزی با آدمهایی حرف بزنیم که شاید تا آخر عمرمون حتی نبینیمشون😍 ستاره مامان کیوانم🐣ستی 77سابقم
2706