2737
2734
عنوان

زن دوست شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2426 بازدید | 56 پست
رابطتونو با اون دوستس به مرور قطع کن

اخه نمیشه تو همه چی شریکمونه تو خونه و کار و اینا

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید شوهرش نبوده چند لحظه 

دیگه بدتر

یعنی همینطوری بشینی یکی بپره گردنو بوس کنه؟😐😂

نه بابا شوهرش الکی میگه به نظرم ،

مگه دوست بودن آخه

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
2731
 دیگه بدتر یعنی همینطوری بشینی یکی بپره گردنو بوس کنه؟😐😂 نه بابا شوهرش الکی میگه به نظرم ...

عزیزم میدونم ک الکی نمیگه 

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂

مردها کمبود دارن بیشتر شون... به احتمال زیاد از تخیلاتش کمک گرفته ... اخه زن رفیق ادم بیاد گردن بوس کنه ... بهرحال حواست جمع باشه .. قبلا وضع مالی ش ضعیف بوده شغلش چیه شوهرت

2740

که دوست بی غیرتی

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
مردها کمبود دارن بیشتر شون... به احتمال زیاد از تخیلاتش کمک گرفته ... اخه زن رفیق ادم بیاد گردن بوس ...

ن بابا مغازه داشت اون موقع وضعشم خوب بود

بعد وضع مالی چ ربطی به این داشت

عزیزم میدونم ک الکی نمیگه 

نامزدید یا رفتین خونتون؟

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
که دوست بی غیرتی

اون شوهر منو بوسید اون چیکار کنه بعدم اگه خودش شروع کرده بود نمیومد به من بگه