2737
2739
عنوان

تست روان شناسی بیاید بگید این کفشو چه رنگی میبینید

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 21 پست
نه عزیزم من راست دستم و سبز و طوسی دیدم مامانم چپ دسته و صورتی و سفید دید راسته و دلیل علمی داره

الان رفرش زدم آبی اسمانی طوسی دیدم خ 😂

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام‌‌‌‌‌‌...

من چند شب پیش اتفاقی تو یه تاپیک کنکوری با شما اشنا شدم

راستش چنتا سوال دارم اگه لطف کنین جواب بدین ممنون میشم

من پارسال رتبم5000منطقه۲ شد.‌‌..رشتم تجربیه

اما امسال خیلی خوب درس نخوندم از اسفند تا حالا😔

چون پانسیون مطالعاتی میرفتم با اومدن کرونا خیلی اذیت شم تو خونه و خوب نخوندم

به نظرتون اگه خوب بخونم هنوز امیدی هست به قبولیم تو رشته های پزشکی و دارو؟

و اینکه شما ماه های آخرو چقد میخوندین و چطوری؟

باید چقد بخونم که جبران کنم؟

حالم خیلی بده فک میکنم قبول نمیشم و این باعث میشه میلی به درس خوندن نداشته باشم😔

سلام‌‌‌‌‌‌... من چند شب پیش اتفاقی تو یه تاپیک کنکوری با شما اشنا شدم راستش چنتا سوال دارم اگه لطف ...

سلام عزیزم

امیدوارم حالت خوب باشه

رتبه ی 5 هزار منطقه دو که خیلی عالی بوده

میتونستی باهاش پردیس یه سری رشته های خوب مث فیزیو قبول شی

و این رتبه واقعا نشون میده که پایه ی علمیت خوب بوده و امسال با یه ذره تلاش بیشتر میتونستی رتبه ی خیلی بهتری بیاری

عزیز دلم چرا نشه

واقعا انتظار پزشکی داشتن از کسی که پارسال رتبه ش انقد خوب بوده منطقیه کاملا

الانم که مشخص نیس وقت کنکور کیه پس لازم نیس با دغدغه های بیخودی که دیگه دیر شد و نمیرسونم خودتو اذیت کنی

مطمئنا میتونی

ولی در کل کارت اشتباه بوده که فقط به پانسیون عادت کردی

شرطی کردن محیط مطالعه خوبه به شرطی که تو مطمئن باشی اگه اون جا دیگه مناسب نبود واس درس خوندن جایگزینشو داری

من سال اول کتابخونه که میرفتم مشاورم میگف از کتابخونه میای یک ساعت هم تو خونه مطالعه کن که اگه کتابخونه بسته بود گاهی بتونی تو خونه هم درس بخونی

این از این

من خودم ماه های آخر یعنی از عید دیگه جمع بندیمو شروع کرده بودم و آزمونای جامع سالای قبل موسسات مختلفو گرفته بودم و تو تایم معین حل میکردم تا هم با شرایط کنکور کاملا آشنا شم هم اگه مشکلی دارم تو درسی برام مشخص شه و برم از اول بخونم

من هر روز این کارو میکردم

ولی اصولیش اینه هر 2یا3 روز یه بار یه آزمون از خودت بگیری و بعدش شروع کنی به مرور مباحثی که قبلا خوندی و اشکال داشتی تو آزمون

عزیزم من یه تاپیک زدم در مورد کنکور

اگه دوسداشتی اونو هم بخون

2728
سلام عزیزم امیدوارم حالت خوب باشه رتبه ی 5 هزار منطقه دو که خیلی عالی بوده میتونستی باهاش پردیس ی ...

مرسی عزیزم🌷

راستش من از آزمون دادن میترسم....یعنی میترسم سوالای زیادی رو بلد نباشم حل کنم‌...شما با این قسمتش چیکار میکردین؟یعنی همزمان که آزمون دادین وقت میکردین برگردین فصلایی رو که فراموش کردین دوباره ازش تست و اینا بزنین؟

مرسی عزیزم🌷 راستش من از آزمون دادن میترسم....یعنی میترسم سوالای زیادی رو بلد نباشم حل کنم‌...شما ب ...

آره عزیزم کاملا وقت میشد

نگران نباش

اگه تموم کرده باشی کامل مرورات هم سریع تر میشن