2737
2734
نمیدونم من ماهی یکبار مهمون سختم نیست..حتی دوروز هم بمونه..البته من خونه دارم شما شاغل هستی فرق میکن ...

بشینه یه جا جهنم حتی داخل یخچال سر میکشه میاد اشپزی میکنه اگر راحت باشم اره اما نه برادرشوهر 

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بشینه یه جا جهنم حتی داخل یخچال سر میکشه میاد اشپزی میکنه اگر راحت باشم اره اما نه برادرشوهر 

میره تو دست بالت غذا خراب میشه

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم

نبايد رو بدى من خودم مهمون دوست دارم ولى به هركس تعارف ميكنم كه بيان خونمون همون موقع ميگم چند روز قبلش زنگ بزنيد من آمادگى داشته باشم ديگه همه ميدونن من چه جوريم ناراحت نميشن خبر ميدن بعد ميان به هممون هم خوش ميگذره ناراحتى هم پيش نمياد تو هم همين كارو بكن 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
2728

هر وقت امدن هر چی برنامه داشتین همونو بپز ، تحویل زیادی نگیر 

به شوهرتم بفهمون که اونا غریبه نیستن قرار نیس هر وقت میان اذیت بشیم ...

دو سه بار غذای حاضری خوردن میفهمن نباید سرزده بیان 😉

سر سنگین باش دعواي درست حسابی با شوهرت کن اگر حرف حالیش نمیش،،،،،،، وقتی میان سر سنگین باش 

باور میکنی دعوا کردم دهن خودم سرویس شد

منم تازه عروسی کرده بودم اومده بودم شهر غریب سنم کم بود، شوهرم یه دختر عمو داشت نزدیک ما بود، اقا اینا هر شب خراب میشدن خونه ما برا شام، یه شب دو شب ده شب، اوایلش خب میگفتم خوبه منم غریبم، اما کم کم دیدم شورشو دراوردن، از اونایی هم بودن که به همه جا سرک میکشیدن و فضولی میکردن، تا اینکه بلاخره شوهرم به زبون اومد گفت از این به بعد اومدن هر چی غذای دم دستی داری همونو بیار، ابگوشت ابشو زیاد کن، املت، کوکو

و چنین بود که دیگه نیومدن خونم، الان 10 ساله😁😐

سلام حضرت باران💗سلاام قرص قمر💗زمین که لطفی ندارد! از آسمان چه خبر؟ اللهم عجل لولیک فرج 
2738
نبايد رو بدى من خودم مهمون دوست دارم ولى به هركس تعارف ميكنم كه بيان خونمون همون موقع ميگم چند روز ق ...

شبش زنگ میزنه میام میگه مگه ما غریبیم من زایمان کرده بودم شوهرم بهش گفت بچه شبا خواب نداره دوهفته اس نخوابیده زنم داره دیونه میشه گفت خودمم میام غذا میپزم شوهرمم تعارفی هرچی بگم حرف خودش خونه ام انگار زباله دونی بود

منم تازه عروسی کرده بودم اومده بودم شهر غریب سنم کم بود، شوهرم یه دختر عمو داشت نزدیک ما بود، اقا ای ...

خوبه شوهرت راضی نبود

خوبه شوهرت راضی نبود

شوهرم خیلی مهمان دوسته، ولی اینا واقعا داشتن سواستفاده میکردن، شوهرم که متوجه شد حالشونو گرفت

سلام حضرت باران💗سلاام قرص قمر💗زمین که لطفی ندارد! از آسمان چه خبر؟ اللهم عجل لولیک فرج 

خيلي بده منم مشکلم همينه ولي وقتي ديدم از شوهرم ابي گرم نميشه خودم دست بکار شدم به مهمانام رو نميدم اونايي که خانوم دارن بشون يه جوري ميرسونم که والا هر رفتي امدي داره نه فقط رقت و رفت و رفت ،، مجردا رو هم خودم سگ محل ميکنم