2733
2739
دوستم با پسری دوست بود.یه بار پسره پرده شو زد. و بعدش بهش گفت میام خواستگاری. مادرشم فرستاد خونه خوا ...

میتونه شکایت کنه با اس مس ثابت کنه ولی یجور ب پسره پیام بده ک مشخص شه کار پسره بوده.اس مس خیلی معتبره.واتساپ و تل گرفتن پرینتشون سخته ولی شدنیه

کنجد مامان من و بابایی عاشقتیم❤
دوستم با پسری دوست بود.یه بار پسره پرده شو زد. و بعدش بهش گفت میام خواستگاری. مادرشم فرستاد خونه خوا ...

این تو قانون تجاوز نیست و زنا هست 

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس هیچ کاری نمیتونه بکنه 

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
2731

این تجاوز نیست که😐

❌من واسم عشقت مرد💔 ❌من واسم خنده مرد💔❌ روز خوش ندیدم بعد تو💔❌من فقط صفر و صدم حد وسطم مرد💔❌من واسم رفیق مرد💔❌قلبم شد قبرستون وقتی کندم توش قبرتو💔❌یه روح شدم من به کل💔❌دستات دیگه دستای قدیم نی💔❌میده بوی غریبه ها رو💔دلم راه رفتنو میخاد....کنارت شب چقد خوبه...یه دل دارم توی سینه همون واس تو میکوبه...دلم موی تو رو میخاد...دلم روی تو میخاد....دلم بوی تورو میخاد😓.....هرکی دره شه سه دره... امشو مه دل غصه دره...چرخ و فلک بازی نده...گومبه مه یار بازیگره...هنوزم بهترین پسر تو این شهری تو.... هنوزم دلم میخاد اون لبای لعنتی تو هنوزم بهترین هدیه ی طبیعی تو هنوزم نفهمیدم چرا باهام قهری تو..هنو هرجا که میرم یه گوشه تنها میشینم هنو هرجایی بی من تاثیرشو میبینم هنو هرکی که میشناستتو تحویل میگیرم هنو اگه بهم بگن واقعا رفتی میمیرم منم هرجا که میرم یه گوشه تنها میشینم هنو هرجایی بی من تاثیرشو میبینم هنو هرکی که میشناستتو تحویل میگیرم هنو اگه بهم بگن واقعا رفتی میمیرم.در واقع بهشت وسط جهنم میدونی بذر رو کاشت....تماشای تو در واقع تماشای بهشته....در واقع بدن تو دستات خودش خانواده کشور و عشقه شدی جام جهانی وسط خونم شدی تنها انرژی که باهاش زنده بمونم در واقع من اصن عاشق اینم با تو توی زندون بمونم....منو دور از همه شهر و مردم کن...❌خَلآص❌
بعد همین جور دوست بودن تا بیان خاستگاری رسمی. سک س هم داشتن. چن سال دوست بودن. پسره دایم میگفت شرایط ...

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
بعد همین جور دوست بودن تا بیان خاستگاری رسمی. سک س هم داشتن. چن سال دوست بودن. پسره دایم میگفت شرایط ...

الن دوستت بره دادگاه شکایت کنه خود قاضی با کمربند میفته دنبالش

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...
2740
این تو قانون تجاوز نیست و زنا هست 

چرا تجاوزه و درصورت اثبات بهش ارش البکاره تعلق میگیره چون دختر هم راضی بوده اگه دختر راضی نبود مهرالمثل تعلق میگرفت

کنجد مامان من و بابایی عاشقتیم❤

سلام اگرواقعادنبال جواب درستی

این شامل تجاوزنمیشه

تجاوزنیست

👈به حقوق دیگران احترام بگذاریم👉

ببین اصلا تجاوز نیست 

دختره هم خیلی دیگه چیزه😑

مالشو سفت میچسبید پسر مردمم دزد نمیکرد

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍

این تجاوز نیست چون با میل خودش رفته و ارتباط داشته تهش یه حکم شلاق که برای دو نفرشون هست

خخخخ به دوستت بگو بری شکایت ببخشید اول تف میندازن تو روت..بعدم 80ضربه شلاقو نوووووووش جونت...نفر بعدی

2706