2737
2734
عنوان

این لب بنظرتون پروتز هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3343 بازدید | 184 پست
اخه خدایی کسیو ندیده نشناخته حسادت کنی اصلا عجیبه

😂😂 منم در تعجبم که چرا هنوز ندیدمش و نیومده من حسادت میکنم... البته مال من جریان داره... خانواده شوهرم هیچی بهم ندادن هیچ کادویی بهم ندادن مادرشوهر احمق بیشعورمم عروسیمو خراب کرد... کلا خیلی کم گذاشتن همه جوره ولی مطمئنم که برای اون پسرش هرکاری از دستش بربیاد میکنه... درصورتی که اون تره هم براشون خورد نمیکنه

تو نخ ما نباش گره میخوری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
درست نیست آدم از کسی ایراد بگیره ولی این چرا لبش این جوریه؟؟؟🙄🙄🙄

😂😂😂 چه جوریه همه اطرافیان من میگن قشنگه 

هرکی دیدتش خوشش اومده و گفته که خوبه

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 
شوهرش چیکارست؟

برادرزادم رو میگی؟

کارش آزاده 

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 
2738
من لبم پروتزه بزار من سریع میفهمم

گذاشتم بالاس ببین

😂😂😂 چه جوریه همه اطرافیان من میگن قشنگه  هرکی دیدتش خوشش اومده و گفته که خوبه

کل صورتش باشد جذاب باشه به دل میشینه

ولی فقط لبش آخه پایینی خیلی بزرگتر از بالاییه و این قشنگ نیست 

خوشگل نیستا.فقط حس میکنم چهره شیکی داره

نگو 😭😭

2706