2733
2734

چیکار کنم راهکار بدید

پسر دو سال و نیمه دارم 

قبلا خیلی آب بازی حموم رو دوست داشت, به زور از حموم میاوردمش بیرون, الان دو هفته است به قدری از آب میترسه که نگو

هیچ مشکل قبلی هم نبوده, مثلا بگم آب داغ یا سرد خورده به تنش یا کف رفته چشمش

اصلا اینجوری نبوده, اصلا سمت در حموم نمیرهتو این دو هفته سه بار براش تشت گذاشتم توی اتاق بره آب بازی کنه به هوای آب بازی تن و سرش رو هم بشورم اما اصلا اجازه نمیداد لباس از تنش در بیارم, با بدبختی در آوردم و سرش رو شستم اما انقدر گریه کرد که نافش قرمز شد

چیکار کنم که ترسش بریزه, استخر هم فعلا نمیتونم ببرمش

تو رو خدا کمکم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چجوری نمک بریزم, کجا بریزم

تو نت هستش

من داداشم اینجوری بود یکی گفت نمک بریزین براش هرترسی داشته باشه ازبین میره

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
2740

دختر منم همینجوری شد یه مدت، دیگه تنها با خودم نبردمش حموم، از باباشم خاستم بیاد تو حموم. دخترم همینکه باباش پیشش بود کلی از ترسش ریخت. بزار شوهرت باشه، دوتایی با هم دورش باشید ترسش کم کم میریزه، الان دخترم دیگه از حموم نمیترسه مثل قبل شد

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
مثل پسر منه.مادرشوهر من از اول بد شست..اونم از نوزادی میترسید.الان دوهفته س نرفته حموم.بهش تا میگم ب ...

تو تشت اب بریز بزار تو اتاقش یا حیاط خونتون یه کم بازی کنه

زن عموم با دخترش تو حیاط اب بازی میکرد دیگه ترسش ریخت

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

چندتا از اسباب بازیهاش رو که میشه ببر بندازتو وان حموم ببر نشونش بده ترسش بریزه_منم پسرم کوچیک شد همینکاروکردم_ازاین اردکهای پلاستیکی که مال تو اب هست یا اون حلقه های کوچیک وبزرگم خوبه

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
2706