2733
2739
عنوان

دخترموبردم دکترولی پشیمون شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2316 بازدید | 198 پست
اگ از اول کامنتاروبخونی متوجه میشی دوست عزیز ک کی بی تربیته من روی صحبتم  با استارتر بود ولی ...

من با همه بودم همه

من هنوزم همون دختر کوچولو ۱۴ ساله ام💙هنوز هم همون قدر زودرنجم💙همون قدر احساساتی ام💙من بزرگتر نشده ام💙دنیا برای من به همون اندازه کوچیکه💙ادم ها برام همون معنی مهربانی و از خودگذشتگی رو میدن💙من همونم💙همون دختر بازیگوش ۵ سال پیش💙همون دختری که ساعت ها با موجود خیالی کنارش حرف میزد💙همونی که میتونست💙ساعت ها با کسی درد دل کنه که وجود نداره💙من همونم💙هیچ تغییری نکردم💙اما یه چیزی برام جالبه💙و اون مادر شدنه💙من میترسم💙من نمیتونم حامی یه موجود دیگه باشم💙در حالیکه خودم هنوز بچه ام💙نیاز به حمایت دارم💙گاهی وقت ها با خودم فکر میکنم💙کی انقدر بزرگ شدم💙که به مادر شدم فکر میکنم💙🌹
ني ني يار بايد به شما رسيدگي كنه  هم پزشك توهين كردي هم به يه كاربر گفتي انگل اينم اَز اين&nbs ...

به نی نی یار پیام دادم خودش رسیدگی میکنه

شماهم جواب ایشونوباید بدی ک چرا توبحث چن نفر دیگ دخالت میکنی

درضمن تگ کردنو اول یادبگیر بعد ادعاکن😂😂

جوونه ی تو دلم...پسرم...مامان عاشقته مرد کوچولو^^😍😍😍❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیخیال  الان یه چیزیم بهت میگه

هر کی ادبه خودش و نشون میده 

اخه بعضیا میان میگن وای چقدر بی ادبی بعد پشتش یه عالمه فحش میدن خب تو که با ادبی این حرفات واسه چیه

من هنوزم همون دختر کوچولو ۱۴ ساله ام💙هنوز هم همون قدر زودرنجم💙همون قدر احساساتی ام💙من بزرگتر نشده ام💙دنیا برای من به همون اندازه کوچیکه💙ادم ها برام همون معنی مهربانی و از خودگذشتگی رو میدن💙من همونم💙همون دختر بازیگوش ۵ سال پیش💙همون دختری که ساعت ها با موجود خیالی کنارش حرف میزد💙همونی که میتونست💙ساعت ها با کسی درد دل کنه که وجود نداره💙من همونم💙هیچ تغییری نکردم💙اما یه چیزی برام جالبه💙و اون مادر شدنه💙من میترسم💙من نمیتونم حامی یه موجود دیگه باشم💙در حالیکه خودم هنوز بچه ام💙نیاز به حمایت دارم💙گاهی وقت ها با خودم فکر میکنم💙کی انقدر بزرگ شدم💙که به مادر شدم فکر میکنم💙🌹
والا ب شما مربوط نیس نخود اش

چطور این حجم از بی ادبی دروجودت گنجایش شده! 

منی که همسن خودتم از طرز ادبیاتت خجالت کشیدم یکم بزرگ شو مطالعه کن میتونستی اروم تر اون خانم توجیه بکنی!

2731
عزیزم سما بارداری مثلا قراره بچه تربیت کنی بس کن

چ ربطی ب بارداری داره؟؟

واقعن ک متاسفم واسه امثال شماها

من ب اون نفهمِ ب ظاهرادم میگم توبحثی ک بهش مربوط نیس دخالت نکنه باز تو میای یه چیز دیگ تحویل من میدی

به نی نی یار پیام دادم خودش رسیدگی میکنه شماهم جواب ایشونوباید بدی ک چرا توبحث چن نفر دیگ دخالت میک ...

من بخاطر توهيني كه به پزشك كردي دخالت كردم 

خدارو شكر خودشون رسيدگي ميكنن 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
@نی_نی_یار_5     وای نگا کی اینجاس به اکثر کاربرا در اکثر تاپیکا بی احترامی میکنه وای وا ...

جالبه تک تک حرفات الگوبرداری شده از منه بعدباز میای ب من ایرادمیگیری

خوبه ادامه بده تقلید کن ازخودم😂😂

2740
چ ربطی ب بارداری داره؟؟ واقعن ک متاسفم واسه امثال شماها من ب اون نفهمِ ب ظاهرادم میگم توبحثی ک بهش ...

تفکر امثال شماهاس که با هر ادب و فرهنگی یه بچه ای وارد جامعه میکنید که مثل خودتونه 

اره درسته ربطی به بارداری نداره که اکه داشت الان این طرز صحبت کردنت نبود 

کاش یه کم بزرگتر میشدی 

وقت دلشتی برای بچه دلر شدن

اگ از اول کامنتاروبخونی متوجه میشی دوست عزیز ک کی بی تربیته من روی صحبتم  با استارتر بود ولی ...

ببخشید که کامنت شما حاوی توهین به شخص دیگری بود و کسایی که تو این شرایط با یه دستکش پلاستیکی و بدون ماسکم کار کردن و مریض دیدن موقعی که شما تمرگیده بودی تو خونت نمیتونن نسبت بهداین حرف مفت شما بی تفاورت باشن

بعدم لازمه هر کی هر جا به شخصی توهین کزد بقیه از تو راش دران که ادمای وقیحی مثل توی پاچه گیر جرات ابراز نظر نداشته باشن همه جا

چقد همتون بی ادب هستین واقعا این سطح از ادب در شان یه خانم نیست.. حالا جالب اینع که همتونم ادعای با ...

منم حرفم همینه همه ادعاشون میشه بعد یه عالمه فحش ردیف میکنن😣

چ ربطی ب بارداری داره؟؟ واقعن ک متاسفم واسه امثال شماها من ب اون نفهمِ ب ظاهرادم میگم توبحثی ک بهش ...

عزیزم وقتی همه دارن میگن با لحن بی ادبانه صحبت کردی یکم روش فکر کن...در مقابله همه جبهه نگیر و فقط جواب نده...یکم فکر کن شاید دارن درست میگن...خودت بخون ببین چه کلماتی استفاده کردی.‌‌‌‌..در شان یه خانوم نیست

شما تو همین پست کلی توهین کردین یه کم ادب داشته باشین یعنی چی 

🌹
چطور این حجم از بی ادبی دروجودت گنجایش شده!  منی که همسن خودتم از طرز ادبیاتت خجالت کشید ...

با موجوداتی! مثل شماها حرفی ندارم

یه عده خاله زنک بیکار ک توی کم عقلی ازهم پیشی میگیرین

صدحیف و افسوس ک باکسایی مثل شماها باید تویک کشور زندگی کنم...

منم حرفم همینه همه ادعاشون میشه بعد یه عالمه فحش ردیف میکنن😣

نی نی یار بیاد همشون لغو کاربری کنه اینجا سایت اموزندس نه اینکه بهم دیگه فحش بدیم اصلا باورم نمیشه یه خانم بتونه اینجوری صحبت کنه

🌹
2706