2737
2739
عنوان

چرا اصلا حوصله بچه مو ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 38 پست
بچه داری؟

نخیر من ازدواج نکردم هنو 16 سالمه ولی میبینم چطوری خالم تو حسرته بچه از اونور خواهرشوهرش بچه داره شده بچه 8 ماهرو فقط فوش میده دعوا میکنه

تک فرزندی ک دوست نداره از تک فرزندی در بیاد😁😌  فرفری مامان بابامم 💕
من بچه ندارم ولی باید غذاهاشو تزیین بچگونه کنی تا به وجد بیاد ! وقت غذا خوردن کارتون بزار براش مشغول ...

همین کارو میکنم+کلی کار دیگه 

فروش لوازم آرایش و بهداشتی کیفیت عالی و قیمت عمده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضى وقتا ميشه  مادرا هم خسته ميشن  سخت نگير  چند روز بى خيال باش  ولى دوبار ...

آره من الان خسته شدم فک کنم

نمیدونم چیکار کنم نزدیک پری هم هستم

2731

منم همینطور بخدا دلمم میسوزه برای بچم ولی بعضی قتها واقعا اعصابم نمیکشه

حق دارن بچن ولی اعصابی ما ضعیفه توسنین که بازی میخوان بم قع خواب میخوان... الان ماتم دارم چجوری از شیر بگیرمشش بشدددددت وابسته تازه رفته دوسال از جیش چجوری بگیرم 

منم یه دختردارم دوسالو نیمشه خیلی اذیت میکنه .به شدت بدغذا هم هست دوس دارم برم یه جایی هیج کس نباشه

منم دقیقا همینطور

چون به چشم یه مزاحم بهش نگاه میکنی زود ازش خسته میشی..امروز نگاهت رو بهش عوض کن باخودت بگو خداچقدر م ...

عاشقشم بخدا.شیرین ترین موجود روی زمینه

اما خب هفتاد درصد مواقع داره نق میزنه

2738
آره من الان خسته شدم فک کنم نمیدونم چیکار کنم نزدیک پری هم هستم

خب پس نزديك پرى كه خيلى طبيعيه

يه كارايى بكن كه اول حال خودت خوب شه

وقتى حالت خوب شد با كوچولوتم بهتر ميشى صد درصد

زندگى شايد آن لبخندى ست كه دريغش كرديم...
بچه که بود خیلی آروم بود اصلا گریه نمیکرد خیلی آروم بود ولی شددوسالش نق نق زدن وبهانه گرفتنش شروع شد ...

دختر من تا چهار ماهگی اینطور بود انقدر همه میگفتن چقدر آرومه از چهار ماهگی به بعد نگم برات....

اسی جون شمابچتون روازپوشک گرفتید؟؟

نه چند روز پیش خواستم بگیرم دو روز هم هی بردم دسشویی شوهرم گفت الان نگیر هوا سرده هنوز سرما میخوره بچه بدبخت میشیم نو این وضعیت صبر کردم یکی دو ماه دیگه

نخیر من ازدواج نکردم هنو 16 سالمه ولی میبینم چطوری خالم تو حسرته بچه از اونور خواهرشوهرش بچه داره شد ...

کوچولویی هنوز عزیزم.

خب پس نزديك پرى كه خيلى طبيعيه يه كارايى بكن كه اول حال خودت خوب شه وقتى حالت خوب شد با كوچولوتم ب ...

فک کنم تمیز کردن خونه حالمو بهتر کنه

2706