2733
2734
عنوان

گلای توخونه نهارچی دارینننن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 578 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دمی گوجه دست پخت مامانم با جوجه کباب دست پخت همسری 

منم فقط دراز کشیدم🤪

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

قبول سفارش انواع کیک و شیرینی و ژله.بارعایت کامل نکات بهداشتی .خیالتون راحت راحت باشه.هرطرحی ک خودتون بخواید مطابق باهمون تحویل میگیرید.با مرغوب ترین مواد اولیه

ژله

کیک معمولی خانگی بدون خامه با تزیینات مختلف

کیک خامه ای هر مدل و نوعی که مشتری بخواد

کاپ کیک

رولت

انواع شیرینی تر

انواع شیرینی خشک

انواع دسر برای مراسم های شما

انواع فینگر فود

انواع چیز کیک

کیک های کافی شاپی

برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۲۹۶۲۲۹۲۶ تماس بگیرید.

قیمت بسیار پایین تر از قنادی ها.با توجه به شرایط موجود، کیک خونگی کیفیت وسلامتش بیشتره.

یک بار سفارش = رضایت صد در صد

مرد=انسان  زن=انسان  انسان=انسان
2738
الویه مامان پز فسنجون خواهر پز برام فرستادن

تواز بندگان خوب خدایی🤣

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
منم همینم قبل کرونا هروقت پریود میشدم غذای بیرون میخوردیم خدبه برات عدس پلو خون افزاست😘نوش جونت

آخ گفتی هوس پیتزا کردم ناجوووور حالم ندارم خودم بپزم اولین پری بعد سقطمه دردم زیاده....فدات بشم عشقم عدس پلوی شما هم نوش جونتون💜💜💜

2706