2737
2739
عنوان

درخواست شوهرم به نظرتون ازم بيخود نيست

| مشاهده متن کامل بحث + 1699 بازدید | 86 پست

27 سالته سه تا بچه داری 😮😮😮😮😮😮😮من تازه قراره عقد کنم.. حسابی ترشیدم😂😂😂😂😂😂😂😂😂

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیار بچه زیاد خوبه  یکیشون نبود دو تا دیگشون بدردت بخوره

به خدا همين ها هم تو اين مملكت بايد هر روز زجر و استرس و ترس خيانت صد بدبختي ديگه ببينن چرا بدبختشون كنم

تو كف ني ني سايتي هاي كه  از دم همه از جاري سرن موندم  بعد يافتم جاري هاشون تو خيابونن  😂
2728
براش شرط بذار بگو به شرطی برات میارم که اول بریم یه مسافرت خارجی بعدم یه سرویس سنگین برام بخر...&nbs ...

مگه همه چیز پوله

بدن خودش چی

مگه ی ادم چقدر توان داره

اونم تو این اوضاع که همه مواد خوراکیمون تقلبیه

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
اره بگو.بعدم بگو ب خاطر سن کم و س بار حاملگی گفته رحمت کشش نداره نباید سن کم بچه دار میشدی بازم خوا ...

مرسي 😂 

تو كف ني ني سايتي هاي كه  از دم همه از جاري سرن موندم  بعد يافتم جاري هاشون تو خيابونن  😂

واقعا سخته ، تمام عمرت به بچه داری بگذره ، حق داری ، من که ۳۲ سالم هست و یه بچه دارم همش فکر میکنم یکی دیگه بخوام بیارم تمام عمرم به بچه داری گذشته، باید برای بچه هر دو نفر آمادگی و عشق و علاقه داشته باشن به خصوص مادر که تمام سختیش برای اونه یه کار ۲۴ ساعتست

از ما اگر بتی شکست بت های تازه جاش نشست، تو این سایت هر وقت نظر یا عقیده ام رو گفتم گفتند اینجا سایت خانوماست و نظر سیاسی نده 😐و جالب اینجاست خودشون تاپیک سیاسی میزنن و هر حرف سیاسی که در جهت  فکری خاص هست میزنن و عقیده و نظر میدن🙄 ، به امید روزی که هر گرایش فکری مذهبی و سیاسی که داریم بتونیم حرفمون رو بزنیم بدون ترسیدن و تهدید شدن و انگ های مختلف🙆‍♀️🌺🌷❤

بیست و هفت سین نیست که بخوای شکسته بشی پس به خاطر این نیست ببین باشوهرت حرف بزن طوری که بفهمه صداقت داری و دروغ نمی گی ببین بهش بگو.من که سنی ندارم صبر کن چند سال دیگه مثلا سی سالگی یه بچه دیگه بیاریم خلاصه چند سالی سرش رو گرم کن ببین دعوا نکن که لج کنه اصطلاحا بپیچونش حالا تا چند سال دیگه خدا بزرگه یه وقت دیدی نظرش عوض شد منم خودم سه تا بچه دارم خیلی هم راضی ام ولی ببین بیشتر از سه تا عذر خواهی می کنم تبدیل میشی به یه کلفت که صبح تا شب به بچه برسی و شب هم در خدمت آقا باشی تا جایی می تونی مقاومت کن

2738

پز زیرپوستی آیا(که طرف باسه بار زاییدن خوش هیکلو بیبی فیسه وشوشوشم وضعش خوبه که ۴تا بچه رو ساپرت کنه))؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من دیگه کلا رررررد دادم تو این سایت🤕🤕🤕🤕🤕🤕🤕🖐🖐

بگید اره سه تا بچه آوردم حالا میخوام به فکر خودم باشم. مشکلش چیه.

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
براش شرط بذار بگو به شرطی برات میارم که اول بریم یه مسافرت خارجی بعدم یه سرویس سنگین برام بخر...&nbs ...

عزيزم از خداشه اين كه ولي من نميتونم ٩ماه بايد مريض باشم سختمه حاضرم برام لباس نخره ولي بچه نخواد