2733
2734
شما استرس و اصطراب ندارین؟من نمیدونم چرا حالتی مثل دلشوره دارم یه دفه تپش قلب میگیرم اصلا نمیدونم چر ...

عزيزم استرس كه خيلي دارم طوري كه نفس نفس ميزنم ولي همش صلوات ميفرستم و خودمو با كاراي خونه سرگرم ميكنم اخه استرس توي ايندوره خيلي خطرناك برا بچه تو هم همين كارا رو بكن انءشالله استرست كمتر بشه گلم

لطفا براي مامان شدنم دعا كنيد🌹❤️🙏🏼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزيزم استرس كه خيلي دارم طوري كه نفس نفس ميزنم ولي همش صلوات ميفرستم و خودمو با كاراي خونه سرگرم ميك ...

نمیدونم چرا اصلا دست خودم نیست به چیزی فکر نمیکنم کلا واکنش بدنم اینجوری شده .دقیقا منم مثل شما میشم گاهی نفس کم میارم خدا خودش کمک کنه.

سونو ی قلب نرفتین؟

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
جگر سرشار از اهنه و باعث مسمومیت در بارداری میشههه چه توصیه ای بود اخه

گفتم همه چیز بخور به غیر از........

من از معبود یکتایم فقط یک چیزمیخواهم ....نگیردهرگز از قلبم امید استجابت را❤🙏
نمیدونم چرا اصلا دست خودم نیست به چیزی فکر نمیکنم کلا واکنش بدنم اینجوری شده .دقیقا منم مثل شما میشم ...

نه عزيزم اخه همه جا تا٢٠فروردين بستس گفتم بعد تعطيلات برم سونو بگيرم ان ء شالله كه استرستاز بين بره گلم 

لطفا براي مامان شدنم دعا كنيد🌹❤️🙏🏼