2733
2734
عنوان

خدایا مرسی دارو کرونا ساخته شد بیاید خبرش

| مشاهده متن کامل بحث + 2554 بازدید | 43 پست
والاااا  من که از بس خبرخوندم .فرداش تکذیب کردن .دیگه هیچ خبری و باور نمیکنم

این درسته معتبره

همه جا گذاشتن

مسئول پروژه هم ایرانیه

سه تا کشور کار کردن روش

کانادا اسپانیا و یه تیم سوید

یادم تورو فراموش..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خدا شاهده هر روز یه مدل ازین خبرا رو میبینم...

ایندفه واقعیت داره

گروه نارنجی🟠 تاریخ شروع۱۳۹۹/۴/۱ 🟠 وزن اولیه۷۴ 🟠 وزن هدف نهایی۶۱ 🟠 هدف اول۷۰ 🟠 هدف دوم۶۸ 🟠 هدف سوم۶۵ 🟠 هدف چهارم۶۱.به یاد داشته باش که برای سالم بودن لزومی ندارد ۳ تا ۵ روز در هفته ورزش کنی. برای سالم بودن غذا‌هایی که می‌خوری و رفتاری که با بدنت داری اهمیت دارد... تناسب اندام یک مقصد نیست بلکه یک روش زندگی است.
2740

خدایا شکرت 

دعاهامون داره کم کم جواب میده😍😍

بخدا تموم بشه از جلو در خونه تا خونه مامانم خودمو میماااالم به همه جا تا برسم انقدر عقده شده بهم😑🦶🏻🦶🏻

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️

1_چرا نمیخوابین؟😅

2_بنده بالغ بر پنجاه تا واکسن سراغ دارم که حتی روی انسان هم تست شده ولی کوووووو؟طول میکشه تا تولید انبوه،میگن در خوش بینانه ترین حالت تا18 ماه دیگه به یه واکسنِ عمومی میرسن ومیاد تو بازار😭 خداکنه که زودتر بیاد تا بیشتر ازاین هموطنانمون رو از دست ندادیم😢

چه خوشحاليد پس اونايي ک عزيزاشونو از دست دادن چي

خدا بهشون صبر بده 

ولی قرارنیست که نسل بشر منقرض بشه همه قراره ی روز بمیرن یکی با کرونا فوت شد یکی با بیماری دیگه 

سرنوشت براهرکس یجور نوشته

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤
1_چرا نمیخوابین؟😅 2_بنده بالغ بر پنجاه تا واکسن سراغ دارم که حتی روی انسان هم تست شده ولی کوووووو؟ ...

فقط برای امضات لایک کردم😁

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!
2706