2737
2734
خاک تو سر چاقی من ۲۵ سالمه و وزنم۸۰-۸۲

رژیم بگیر ننه یکم زیاده ها سعی کن کم کنی البته اگه مجردی    

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
اوهوم .براخودش میگرفت میزاشت مغازش میخورد.یه سری ماه رمضمون حالش بدبودبهش گفتم خب یکم میوه بگیریامغز ...

وای دختر این ادمه یا حییووونه 😔الان رفتارش همینطوریه ؟ هنوز زنشی؟ چرا تحمل میکنی اخه همچین حیون بدبختیو پول بخوره تو سرش گدا گشنه ی بدبخت کسی که به درد زن و زندگیش نخوره بره بمیره

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیر سرم با رژیم از ۹۳ اوندم۷۸ الان باز دمه عیدی وزنم رفت بالا متاهلم

حیفه کلی زحمت کشیدی دوباره رژیمو شروع کن

البته خودم اگر طبیب بودم سر خود دوا مینمودم  

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
عنوانت رو خوندم فکر کردم خدایی نکرده اتفاقی برات افتاده

نه عزیزم زندم       

وای دختر این ادمه یا حییووونه 😔الان رفتارش همینطوریه ؟ هنوز زنشی؟ چرا تحمل میکنی اخه همچین حیون بدب ...

نه بابادرحاله جداییم .میگه طلاق نمیدم مهریه ام نمیدم .بددل  وشکاک بودن وبچه ننه وتعصبی وسردمزاج بودنم اضافه کن به خساستش.پکیجه تکمیلی داره لامصب

2738
نه بابادرحاله جداییم .میگه طلاق نمیدم مهریه ام نمیدم .بددل  وشکاک بودن وبچه ننه وتعصبی وسردمزاج ...

خدا لعنتش کنه پدرشو در بیار مهریتو از حلقومش بکش لاشی بدبخت وای دختر بخدا طلاق تو یعنی خوشبختی و شانس زندگیی 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
خدا لعنتش کنه پدرشو در بیار مهریتو از حلقومش بکش لاشی بدبخت وای دختر بخدا طلاق تو یعنی خوشبختی و شان ...

مهربه پدرخودمودراورد.کلی هزینه دادرسی ادم کلی بدهکاروکیل شدم ودوندگی کردم تهش اومدگفت بیکارم شدهرهفت ماه یه سکه که بااعتراضش میشه هرده ماه.

2706