2733
2739
لطف میکنی  میشه بگی چرابچه نمیخوای؟اگه دوس داشتی جواب بده  چون خودم خیلی دنبال بچه دارشدنم ...

مادر شدن توانایی زیادی میخواد 

هر زنی میتونه باردار بشه و زایمان کنه

ولی هر زنی نمیتونه والد خوبی باشه

یعنی در عین اینکه فرزند بالنده ای تربیت میکنه خودش رو هم فراموش نکنه 

در مورد پدر شدن هم همینطوره 

من و همسرم به این نتیجه رسیدیم که والد بودن نقطه قوت ما نیست

😁

خانواده ه شوهر من معمولا جزو بی ازارا هستن. منم براشون همیشه احتران میذاشتم غذا سفره مینداختم حالشونو می‌پرسیدم جایی ميبردم مادرشوهرمو حوصلش سر نره.ه چند وقت درگیر بچه بودم نتونستم این کارارو کنم متلک بم انداخت انگار وظیفمه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لطف میکنی  میشه بگی چرابچه نمیخوای؟اگه دوس داشتی جواب بده  چون خودم خیلی دنبال بچه دارشدنم ...

عزیزم منم بچه نمیخوام چهارساله عروسی کردیم

اخه با این شرایط سخت بچه کجا بیاد

ما درقبالش مسولیم😢وقتی تو ارامش نیست کجا بیاد

البته شرایط ادما باهم فرق داره

دلیل من اینه

خلاصهکه چشام  دنیاییه     کروناس بمونید خونه اههههه      
2731
مادر شدن توانایی زیادی میخواد  هر زنی میتونه باردار بشه و زایمان کنه ولی هر زنی نمیتونه والد ...

پس خوبه انشاءالله همیشه توزندگیتون موفق وخوشبخت باشین 

کاش خدا ب منم بچه های سالم بده دیگه سقط رو تجربه نکنم😓
عزیزم منم بچه نمیخوام چهارساله عروسی کردیم اخه با این شرایط سخت بچه کجا بیاد ما درقبالش مسولیم😢وق ...

آره عزیزم درسته زندگی سخته ولی خب من هرکاری میکنم نمیتونم ب نبود بچه فکرکنم الان باردارم وهرروز خونریزی و درد و آمپول و زجر کشیدن دارم ولی هرثانیه دعامیکنم سالم بیاد بغلم 😔انشاءالله همیشه موفق باشی وهرموقه دوس داشتی خدابهت یه بچه ی سالم وناز بده اگه تونستی براسلامتی نینی منم دعاکن لطفا😔

کاش خدا ب منم بچه های سالم بده دیگه سقط رو تجربه نکنم😓
2740
آره عزیزم درسته زندگی سخته ولی خب من هرکاری میکنم نمیتونم ب نبود بچه فکرکنم الان باردارم وهرروز خونر ...

توکل بخدا

عزیزم اگه لایق باشم براتون صلوات میفرستم

ناراحت نباش

استرس نگیر 

نینی ناراحت میشه

خلاصهکه چشام  دنیاییه     کروناس بمونید خونه اههههه      
عزیزم سالاد چی بیشتر میذاری کنارغذا ببخشید بابت سوالم 

خواهش میکنم 

سالاد کنار غذا نمیذارم 

خود سالاد غذاست 😂

انواع سبزی ها و کلم و ذرت و حبوبات آب پز و قارچ و همه چی با روغن زیتون و سرکه و افزودنی های مجاز 😆

یه تکه هم گوشت کنارش درست میکنم که غالبا استیک برای همسرم و فیله مرغ برای من هست

😁