2733
2739

[QUOTE=131068621]واقعا بابا میگن ده میلیون نفر تو دنیا آلوده شدن اونم شروعش از یک نفر بوده!بعد نصف ملت رو دارن میفرست ...[/QUOTE]

ميخوان خدايي نكرده زبونم لال به اقتصاد لطمه وارد نشه😂😂😂

يه ضرب المثل كرونايي هست كه ميگه👈چه ساده دست از دنيا شستندآنان كه خوب دستهايشان را نشستند🖤😶😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وااای عزیزم میفهممم😭😭😭

ارزوی بچه دار شدنم را باید به گل ببرم الان سه ساله عروسی کردم هنوز دارم قسط جهیزیم میدم ارزو دارم بچه داشته باشم حتی یه دکتر نمیتونم برم ای خدا کاش این روزاتموم بشن 

[QUOTE=131068876]   [/QUOTE]

بايد بين پول و جون مردم يكي رو انتخاب كنن

يا پول بدن به مردم و مردم تو خونه بشينن

يا وايسن مردم روز ب روز بميرن و و جمعيت كم بشه و در اينده بشين يه كشور كم حمعيت و افسرده

يه ضرب المثل كرونايي هست كه ميگه👈چه ساده دست از دنيا شستندآنان كه خوب دستهايشان را نشستند🖤😶😐
بخدا من دوتاشغل داشتم از هفت صب تا دو نصفه شب سرکار حقوقم کلا 1/000/000قسط جهیزیه دارم با یه شوهر مر ...

سلام عزیز با گروهای جهادی تماس بگیر کمک میکنن فعلا....

ب بسیج نزدیکتون سر بزن... 

الان شبکه افق داشت یه برنامه میداد، مجریش اقای حجت الاسلام بی آزار بود، خیرین و افراد جهادی مختلف اومده بودن و از کمکهای مالی مختلف ب مردم میگفتن.باهمین برنامه تماس بگیری ان شاالله کمک کنن

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
بازار باز شه وضع این بیماری هم بدتر میشه خدا بهمون رحم کنه 

روحانی گفته باز بشه وزیر بهداشت اعلام خطر کرده ببینیم کی میبره

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم
2740
بازاریا چی

شبکه سه زیرنویس زده بود : چون دانشگاها و مدارس و اصناف تعطیلن فعلا، ازساعت ۸ صبح فیلم سینمایی پخش میشه و اینا...

اصناف شامل بازارم هس دیکه. فعلا تعطیلن کسبه و بازار

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
ارزوی بچه دار شدنم را باید به گل ببرم الان سه ساله عروسی کردم هنوز دارم قسط جهیزیم میدم ارزو دارم بچ ...

الهی عزیزم چقدر سخت غصه نخور بیخیال بچه شو فعلا عزیزم وقتی شرایط نیست 

دعا کنید کار پیدا کنم با حقوق خوب و عشقم مغازه بزنه 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼😢😢😢😢
سلام عزیز با گروهای جهادی تماس بگیر کمک میکنن فعلا.... ب بسیج نزدیکتون سر بزن...  الان شبکه ا ...

بخدا نمیکنن من یه وام برا بیماری شوهرم موسسه خیریه داد پدرم را سوزوندن از کمیته امداد وام خواستم گفت جوونی برو کار کن تهدیدم نکنن این بانک ها برای وام ازدواج گرفتم ماهی 426000تومان میدم یروز بگذره پیام میدن ضامنم اونم خیلی حساسه ازم چک ضمانت گرفته سریع میگه چکت پیشمه حواست باشه

بخدا نمیکنن من یه وام برا بیماری شوهرم موسسه خیریه داد پدرم را سوزوندن از کمیته امداد وام خواستم گفت ...

عزیز با این شماره ها تماس بگیر، بگو از کانال آسمانی ها دیدم پیام و شماره شمارو، بگو گفتن شاید شما بتونید کمکی بهم کنید، مشکلتو بگو ان شاالله کمک کنن ۰۹۳۵۴۳۵۶۶۳۱
۰۹۱۹۸۱۳۴۰۳۷

عزیز با این شماره ها تماس بگیر، بگو از کانال آسمانی ها دیدم پیام و شماره شمارو، بگو گفتن شاید شما بت ...

سپاسگزارم تمام سعیم میکنم عزیزم اینجا ازبس دلم پر بود وکسی نمیشناختم بازگو کردم واقعا روی این کار راندارم خجالت میکشم حتی پیام بدم به کسی دیگ زنگ میمیرم از خجالت از خدابرات بهترین ها رامیخوام 

2706