2737
2739
اره عزیزم اینجا دوتا معلم داریم فرانسه وانگلیسی یاد میدن. اینا رویاد بگیر.بعد مترجم شو.کتاب به اسم ...

من خودم دانشگاه قبول شدم با رتبه 3رقمی

زبانمم کاملا مسلطم ب زبان انگلیسی انقد روون و قشنگ حرف میزنم همه عاشق حرف زدنمن بجز خانواده شوهرم! تازه میخواستم روسی هم برم یاد بگیرم ک دیگ نشد بخاطر کرونا

برا تدریس زبان انگلیسی خواستنم نرفتم بجاش رفتم دنبال علاقم و ارایشگری خوندم قرار بود بعد عید ی سالنه خوب توی منطقه خوب بزنم ک فعلا این وضعیت پیش اومده من اصلا اعتماد ب نفسم کم نیست بدم میاد یکی اینجوری میزنه تو سرم ک فلانی بهتره 

بخدا لحظه ای دوس ندارم جاش باشم چون بجز تحصیلات هیچ حسن دیگه ای ندیدم ازش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضیا ازبس تو خونه نشستن دیوونه شدن 

منتظرن اینجا یکی یه چیزی بگه هرچی  از دهنشون دربیاد بگن 

منم مادرشوهرم چندوقته هی بهم میگه خواهرشوهر تو دعوت کن دعوت نکردم باهام باد کرده فکرکردن از غذا و کادو میترسم 

یه نظر خواستم که چی بخرم براش تازه عروسه نمیدونم 

هرچی از دهنشون در اومد بهم گفتن بخاطر کرونا 

🧚‍♀️
2728
من خودم دانشگاه قبول شدم با رتبه 3رقمی زبانمم کاملا مسلطم ب زبان انگلیسی انقد روون و قشنگ حرف میزنم ...

پس عزیزم رابطتو باشوهرت خوب کن.

چون احتمالا یاخودتو بالا میگیری اونو میزنن تو سرت یا نمیدونم رابطتون سرد

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
پس عزیزم رابطتو باشوهرت خوب کن. چون احتمالا یاخودتو بالا میگیری اونو میزنن تو سرت یا نمیدونم رابطتو ...

اتفاقا اصلا خودمو بالا نمیگیرم خیلی خاکیم باشون و هروقت پول لازم داشته باشن ب من و شوهرم میگن بقول خودشون راحت نیستن با جاریم نمیدونم چرا اخرسر باید نیششونو بزنن ک اون دکتره من ب روم نمیارم ولی دلم میشکنه اومدم اینجا درد و دل کنم

2738
@رویای_پرواز     عزیزم یه لحظه عصبی شدم.ببخشید. استارتردیدی بقیه ام یه لحظه عصبی ...

فدای سرت عزیزم😊خدا ببخشه

منم از استارتر عذرخواهی کردم

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
تاپیکت رو خوندم باهات بد برخورد شده بود حق داری ناراحت باشی اما شما به جای اینکه از شوهرت ناراحت با ...

موافقم 👍👍

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
الان تو جاریشی که گارد گرفتی؟ چرا اخه اینجورید شما

گارد نگرفته عزیزم

اتفاقا حرفش منطقیه

تو توضیحات استارتر تو اون تاپیک من بیشتر شوهرشو قابل سرزنش دیدم تا جاریشو

آوم میتونه از شریک زندگیش توقع داشته باشه

نه جاااااری

اما خداییش ی عده بد برخورد کردن با این خانوم

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
تاپیک قبلیشو خوندم، اومده عکس جاریش که پرشکه رو با لباس حفاظتی از کرونا گذاشته ، ازش انتقاد کرده همی ...

ی عده خییییلی جوگیر شدن

درسته پرستارا واقعا دارن سختی میکشن

اما انتخاب دیگه ای ندارن!

اگه نمونن اخراج میشن

ی عده اتمسفر فصا بدجووور روشون تاثیر میزاره

فک میکنن پرستارا ۷۲ یار امام حسینن!!!!

2706