2737
2734
عنوان

بیاین راجع ب شیرینیام نظر بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 642 بازدید | 84 پست
خیلی عالی نوش جونتون  عزیزم با فر اجاق گاز پختین؟؟؟یا ماکروفر؟؟

فر یکم دردسر داره من فرو فقط برا پیتزا روشن میکنم اینم با آون توستر پختم

پسرم 👶🏻 قلبمه ❤️ خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین آوون تسترت فن داره؟

میدونم امشبم از خواب میپرم 😥 از گریه تا سحر خوابم نمیبره😭 این زنده موندنه؟ هه 😏 بازنده موندنه!!! بی دوست زندگی مرگ از تو بهتره ..‌‌‌. اون رو برو داره پرواز میکنه 😇 میبینمش هنوز از پشت پنجره🎇 هی دست تکون میدم🙆‍♀️ هی داد میزنم😣 اون سنگدل ولی هم کوره 🙈هم کره🙉 حتی اگه من از این عشق بگذرم🏃‍♀️ قلب شکستم 💔 از حقش نمیگذره☹ هه... دوران گیجی و سرگیجگیت گذشت محکم بشین دلم این دوره آخره😇
الآن دستوراشم میزارم براتون

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

اینم صلوات برا مادر شدنت برا تشکر😘

میدونم امشبم از خواب میپرم 😥 از گریه تا سحر خوابم نمیبره😭 این زنده موندنه؟ هه 😏 بازنده موندنه!!! بی دوست زندگی مرگ از تو بهتره ..‌‌‌. اون رو برو داره پرواز میکنه 😇 میبینمش هنوز از پشت پنجره🎇 هی دست تکون میدم🙆‍♀️ هی داد میزنم😣 اون سنگدل ولی هم کوره 🙈هم کره🙉 حتی اگه من از این عشق بگذرم🏃‍♀️ قلب شکستم 💔 از حقش نمیگذره☹ هه... دوران گیجی و سرگیجگیت گذشت محکم بشین دلم این دوره آخره😇
2740

خیلی خوب وعالی شدن شیرینیات راستش من فر اجاق گازم اصلا خوب نیست یعنی حرارتش یکنواخت نیست میخام فر بخرم اما موندم فرتوکار بخرم یا سولاردام ؟؟؟هرکس یه چیزی میگه من شنیدم توستر برا گرم کردن نون خوبه فقط خیلی خوبه که شما باهاش کیک و شیرینی میپزی

خیلی خوب وعالی شدن شیرینیات راستش من فر اجاق گازم اصلا خوب نیست یعنی حرارتش یکنواخت نیست میخام فر بخ ...

سولاردوم بنظرم عالیهههه.دخترعموم داره

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
اره

از کجا میفهمی فن داره؟

سولاردوم بنظرم عالیهههه.دخترعموم داره

جدی؟؟؟من همسرمم نظرش اینه سولاردام بخرم اما شنیدم خشک میکنه کیک و شیرینی  وغذارو یه عده میگن بیشتربه درد یخ زدایی وبخار پز کردن میخوره و هیچی فر نمیشه تو پخت کیک وشیرینی

2706