2737
2734
عنوان

ما زنا چرا انقدر بدبختیم

| مشاهده متن کامل بحث + 620 بازدید | 44 پست

خدایا بده به اونا که واقعا بچه نیاز دارن.من همین دوتا نعمت و سعی میکنم رو چشم ام بزرگ کنم .

فقط دلم میسوزه تو مشکلات مردا چرا انقدر نفهم شدن.اصلا درکی از فشار ندارن.

خدایا ناامیدم نزار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اتفاقا بدبختن همه مسولیتا بر عهده زنه  زاییدن پریود شدن و ..ک

من حس بدبختی ندارم و از جنسیتم راضیم. 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2740

چرا طبیعی جلوگیری نمیکنید؟ یعنی همسرت حتماا باید تا نهایتش لذت ببره؟ خودخواهیه خداوکیلی...🥴🥴

بچه ها یخچال فریزر الجی خودمو در حد نو مناسب جهیزیه خیلی کم استفاده کردم به نصف قیمت نو میفروشم. فقط تهران و کرج. خواستید منو ریپلای کنید زیر پستام. توی آخرین تاپیکم موجوده عکسش.
سخت نیست هزینش چقدر چقدر وقت میگیره؟؟؟توروخدا جوابب بدید

ن عزیزم سخت نیس خیلی بشه 200 تومن چن سال هم میمونخ

خدایا مرسی بابت نعمت بزرگی ک بعد از دوسال بهم عنایت کردی .ایشالا دامن همه ی بی بچه ها بحق فاطمه زهرا سبز بشه .برا بسلامتی بدنیا اومدن بچم ی صلوات میفرستین؟
زنا بدبخت نیستن. شوهرتون مشکل داره که همراهی نمیکنه

تربیت خیلی از مردای ایرانی مشکل داره.تو همین نی نی سایت معلومه.هیچ کاری نمیشه کرد

خدایا ناامیدم نزار
عزیزم عوارض عصبی بودن قرص فک کنم کمتر از عصبانیت الانت باشه❤️ ماه اول لک بینی داری یا ماه های بعدش ...

من ۳ ساله زیر نطر دکتر قرص میخورم. هر بار طبق شرایط وزن و سونوم قرص رو عوض میکنه. ول میکنم یه مدت لکه بیتی دارم که مساله حادی نیست

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄