2737
2734
خیر ببینی واسه منم بخون 31سال و 8ماهمه . چرا موثر نیست. اصلا فلسفه نماز جعفر طیار اینه باید اول برا ...

چشم عزیزدلم آیدی کاربریتو یه جایی یادداشت میکنم هر وقت خوندم حتما واست دعا میکنم بهت قول میدم

میشه من به نیت یکی دیگه بخونم خودش دوسداره ازدواج کنه ولی به رو خودش نمیاره ۳۰ سالشه من بهش نگم ول ...

اره چرااا ک ن

برای تو ک خوووندی هم خییلی ثواب و برکت داره

شد شد نشد بیا بشین برات چایی بریزم ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیر ببینی واسه منم بخون 31سال و 8ماهمه . چرا موثر نیست. اصلا فلسفه نماز جعفر طیار اینه باید اول برا ...

واست حتما دعا میکنم اگه هم دوسداشتی اسم کوچیکتو بگو. اگه هم نه مهم دل و نیته خدا خودش حواسش هست

2740

من شنیدم تو هر ساعت شبانه روز میشه خوند و وقت‌معینی نداره

عشق فقط عشق علی ،رهبر فقط سید علی.دوستان هر حاجتی دارید بگید تو نماز دعاتون کنم.من به معجزه ی سبز دعا ایمان دارم.😍
اولین بار روز تولد امام رضا ع  رفته بودم مشهد تو حرم خوندم  یعنی از ۶ مرداد ۱۳۹۷ تا به ا ...

گفتن تا زمان گرفتن حاجت بخونید جمعه ها ..منم چندسال خوندم ِ.نکه هرجمعه بخونم ولی خب چندبار خوندم

ای مهربان تر از پدر و مادرم حسین❤️
من شنیدم تو هر ساعت شبانه روز میشه خوند و وقت‌معینی نداره

اره ولی ایت الله بهجت گفته بهتره دخترا جمعه بخوونن

بقیه تایم ها همیشه خووند

شد شد نشد بیا بشین برات چایی بریزم ❤
2706