2737
2734
عنوان

خانوما توروخدا کمک😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 347 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تاریخ زایمانتو رو کی گفتن؟؟ اخری پری کی بوده خانمی

۱۴ اردیبهشت

آخرین پریود ۷ مرداد

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
۱۴ اردیبهشت آخرین پریود ۷ مرداد

برای منم سونو ان تی گفت ۲۰اردیبهشت!!

انومالی شد ۱۸

و اخرین که هفته ۲۸رفتم گفت ۱۶اردیبهشته!!!

کدوم الان درسته یعنی؟؟؟ اخرین پری رو دقیق یادم نیست چندمردادبوده!!

بنظرتون الان هفته چند هستم. البته اخرین سونو هم بنظرم درست بود چون سه هفته بعد ماما ک رفتم از شکمم گفت به ۳۱میخوری 

اگه همون ۱۶اردیبهشت حساب کنم هفته چندم الان؟؟؟؟؟

شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ، پس همیشه شاد باش . . .

ان تی معمولا درست تره

من ۱۴ اردیبهشتم ۳۵ هفته و ۵ روزمه

شما ۱۶ باشید میشه ۳۵ هفته و ۳ روز

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
برای منم سونو ان تی گفت ۲۰اردیبهشت!! انومالی شد ۱۸ و اخرین که هفته ۲۸رفتم گفت ۱۶اردیبهشته!!! کدوم ...

منم یکی از سونو هام ۱۷ بود یکی ۲۰ یکی ۲۱ یکی هم ۲۵ ولی ۲۷ زایمان کردم 😑😑😑

2738
برای منم سونو ان تی گفت ۲۰اردیبهشت!! انومالی شد ۱۸ و اخرین که هفته ۲۸رفتم گفت ۱۶اردیبهشته!!! کدوم ...

بچه چه قدر بزرگ‌تر میشه اندازه گیریش سخت تر میشه پس سونو های قبلی درست تره

ان تی معمولا درست تره من ۱۴ اردیبهشتم ۳۵ هفته و ۵ روزمه شما ۱۶ باشید میشه ۳۵ هفته و ۳ روز

هفته ۳۷باید سونو بریم؟؟؟؟؟

من هنوز واسه نی نی خرید هم نکردم . بازارها تعطبله نمیدونم چه کنم . نتی خرید کنم یا هنوز منتظر بمونم هفته های بعد خرید کنم

من خودم ۱۷ تا ۳۰ مرداد اقدام کردم به حساب خودم باید ۲۰ اردیبهشت اینا باشه ولی سونو زود تر رو میگه

بچه چه قدر بزرگ‌تر میشه اندازه گیریش سخت تر میشه پس سونو های قبلی درست تره

درسته خانمی !!! شما طبیعی هستین؟؟با این وضعیت کرونا من میترسم بیمارستان برم چون تو‌شهرمون یه بیمارستانه فقط

من خودم ۱۷ تا ۳۰ مرداد اقدام کردم به حساب خودم باید ۲۰ اردیبهشت اینا باشه ولی سونو زود تر رو میگه

من تاریخ دقیق ندارم چون خدا خواسته شد خانمی!!

دوتا گل پسر دارم و این هدیه خدا دخمله

هفته ۳۷باید سونو بریم؟؟؟؟؟ من هنوز واسه نی نی خرید هم نکردم . بازارها تعطبله نمیدونم چه کنم . نتی خ ...

من فردا میرم دکتر احتمالا برای هفته بعد سونو مینویسه آره ۳۷ هفته تمام سونو باید بریم

من فردا میرم دکتر احتمالا برای هفته بعد سونو مینویسه آره ۳۷ هفته تمام سونو باید بریم

منم زن داداشم گفت هفته ۳۷بیار برات سونو بنویسم!!مطب البته نداره بیمارستان هست!!باید ببرم خونه واسم بنویسه

2706