2737
2734

ای خدا منم از این میترسم ولی یه جورایی مطمعنم اگه رژیم رو کامل رعایت کنم دختر میشه ولی خب کمی سخته و واقعا به بدن فشار میاد همش سردی بخوری ، خودشون هم بهم گفتن اگه میخوای به هدفت برسی باید کمی سختی بکشی و کامل رعایت کنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای خدا منم از این میترسم ولی یه جورایی مطمعنم اگه رژیم رو کامل رعایت کنم دختر میشه ولی خب کمی سخته و ...

عزیزم جنسیت کامل به همسرتون مربوط میشه.اگه میخوای موفقتت با رژیم باشه و جنسیت برات همون که میخوای در بیاد یعنی درصدشو زیاد کنی .واسه همسرت هم رژیم بگیر

عزیزم جنسیت کامل به همسرتون مربوط میشه.اگه میخوای موفقتت با رژیم باشه و جنسیت برات همون که میخوای در ...

اره عزیزم رژیم رو باید هر دوتامون رعایت کنیم کاش  فقط خودم تنها بودم اخه بنده خدا خسته شده میگه مردم سردی خوردن 🤪‌ 

2728
اره عزیزم رژیم رو باید هر دوتامون رعایت کنیم کاش  فقط خودم تنها بودم اخه بنده خدا خسته شده ...

منم خودم کلا سردی خورم .ولی شوهرم‌گرمی حس میکنم واسه همین بچه هام پسر شدن و امیدی هم ندارم دختر گیرم بیاد 😁😁😁

منم خودم کلا سردی خورم .ولی شوهرم‌گرمی حس میکنم واسه همین بچه هام پسر شدن و امیدی هم ندارم دختر گیرم ...

منم عاشق دخترم یه پسر دارم ، کلی وسیله دخترونه کوچوکو موچولو دارم 😭 ایشالله هر دوتاییمون به ارزومون برسیم 

منم عاشق دخترم یه پسر دارم ، کلی وسیله دخترونه کوچوکو موچولو دارم 😭 ایشالله هر دوتاییمون به ارزومون ...

ایشالا.اره منم سر پسر دومم یه کاپشن گرون دخترونه خریدم که پسر شد😅

ایشالا.اره منم سر پسر دومم یه کاپشن گرون دخترونه خریدم که پسر شد😅

الان برو یه دونه دیگه هم بگیر ستش کن واسه دوقلوهات ،من مطمعنم به هر چی مثبت و از ته دل فکر کنی همون میشه😍🌹 

2738
الان برو یه دونه دیگه هم بگیر ستش کن واسه دوقلوهات ،من مطمعنم به هر چی مثبت و از ته دل فکر کنی همون ...

انشالا خدا به داد دل همه برسه یه گوشه چشمی هم به ما بکنه

من برای آزمایش اسپرم برای آی یو آی انجام دادم حدود سه ساعت بعد از آزمایشگاه بهم زنگ زد گفت اصلا اسپرمی که انجام دادی کیفیت نداره همه اسپرمها کشته شدن دیگه خانمم که آماده برای عمل آی  یو آی بود کنسل شد حالا میخواستم ببینم برای چی اسپرمها کشته شده بودن ؟بعد دکتر خودمون گفت برو بعد از دوماه دیگه بیا میخواستم ببینم بعد از دوماه دیگه کیفیت اسپرمها خوب میشه یا نه؟