2737
2734
عنوان

خیاط هست بیاد یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 209 بازدید | 51 پست
اگه بالا میره دکمه بسته نمیشه احتمالا 5 سانت کم باشه خودت از خیاطی سر در میاری چیزی؟ چون اگه اصلا ...

من شکم دارم عزیزم دور کمرمو گرفتم ۸۰ سانت این دامن ۶۸ سانت

نه سر در نمیارم گلم

قد ۱۶۰  وزن اولیه ۶۴  وزن فعلی ۶۰  وزن هدف ۵۰ تاپیک سیتارا جونیم😘
من شکم دارم عزیزم دور کمرمو گرفتم ۸۰ سانت این دامن ۶۸ سانت نه سر در نمیارم گلم

ببین باید کمر دامن رو بکشی و اندازه بگیری مثلا بده یکی تو دستش بکشه شما با متر اندازه بزن احتمالا کمی کش دورزی جمعش کرده که این برای اصلاح خیلی خوب هست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین باید کمر دامن رو بکشی و اندازه بگیری مثلا بده یکی تو دستش بکشه شما با متر اندازه بزن احتمالا کم ...

عزیزم‌میگن ۶۹ میگن اصلا کش نمیاد 

قد ۱۶۰  وزن اولیه ۶۴  وزن فعلی ۶۰  وزن هدف ۵۰ تاپیک سیتارا جونیم😘
2728

سلام عزیزم

ببخشید من پارچه هامو همه رو جمع کردم  یه تیکه کوچولو مونده بود به همین خاطر تو سایز بی نهایت کوچیک توضیح میدم

• عزیزم تصور کن مشکی دامنت باشه و اون چها رخونه دستمال گردن
2740
  • خب حالا دورتادورش رو شکافتی میشه 2 تا

• برای اینکه دستمال گردن خیلی زیبا هست و از دست ندی بعد کرونا دنبال یه پارچه ایی باش که همرنگ دامن و دستمال باشه مثلا ساتن عالیه سانت بزن به نظرم 20 سانت کافیه ارزون هم هست
  • می تونی حتی اگه قرار باشه این دامن رو با یه لباس رنگ خاصی بپوشی مثلا سرمه ای ساتن سرمه ای بخری اما به نظرم من رنگی مشابه همون پارچه دامن بخر ولی ترجیحا جنس ساتن
  • حالا فک کن این پارچه سفید من همون ساتنی هست که خریدی روی پارچه خودت رو یعنی قسمت پررنگ تر پارچتو بزار وری قسمت پرنگ اون ساتن که خریدی و دورادورش رو سنجاق بزن و قیچی کن
  • حالا دورتا دور پارچه رو بهم بدوز و یه ذره جا بزار و اتو کن و بعد پشت و رو کن حالا دستمال گردنت آماده هست با این تفاوت که قسمت زیریش ساتن هست که خیلی شکیل تر شده

• حالا پارچه ای که از دستمال گردن اضافه داریم رو بردار بزار زیر دامن (پارچه دولا باشه) حالا با صابون کچ خودکار عین درز خود دامن که  کمی خط کج هست عین همون خط بکش و ببر

• خب حالا قسمتی که بریدی رو بزار روی دامن خوب جفت بشه مثلا شما دامن 12 سانت تنکت هست این عدد تقسیم بر 4 میشه جواب 3 هست به اضافه1 سانت زاپاس = 4 سانت پس 4 سانت پارچه دستمال گردن رو که دولا هست ببر برای هر دو طرف در دامن اینکارو انجام بده درنهایت 4 تیکه پارچه داریم

• از لبه بالای دامن اون پارچه دستمال گردن که بریدی رو یکیش رو بزار و بدوز روی تیکه پارچه به روی دامن باشه و خط پهلو که کمی کج هست روی خط پهلو درست قرار بگیره برای هر دو طرف اینکار و بکن

2706