2752
2734
خوش به حالتون بهترین کار روکردین

نه بابا سخته

روان ادم به هم میریزه

بچه نیاز به مرافبت و وقت گذاشتن داره

بدن مادر هم باید ترمیم بشه

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2731
دخترمن 3ساله ونیم داره ازبس تنهاس دلم براش میسوزه.مخصوصاالان که مجبوربه خونه نشینی شده

ایشاا زودی براش به خواهر یا برادر بیاری بالاخره که باید یکی دیگه بیاری   

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

اولین نفری میبینم انقد مشتاقه ، همه انقد بچه اولشون کلافشون کرده که میگن دیگه نمیخوایم  

خدایا چنان کن که از چیزهای ارزشمند زندگیم ، جانم اولین چیزی باشد که از من میگیری ...
ممنونم    

عشقم اذیت نمیشی؟ تا بچت بیاد دنیا این بزرگه تاااازه میشه یه سالش بعد برات سخت نیست؟ اخه میدونی شیره به شیره کلا سخته من عروس برادر شوهرم ۹۵ دخترشو اورد ۹۷ پسرشو الان انقد اذیتش میکنن که بعضی وقتا گریه میکنه حتی نمیتونه موهاشو شونه بزنه از دست بچه هاش😶😂

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستید؟🙏
نه خیلی راحتم نبود

چون پارسال این موقع باردار بودی باز دلت هواشو کرده 

منم امروز ب شوهرم گفتم دلم باز بارداری میخواد چون پارسال این موقع باردار بودم🤪

اونم ک عاشق بچه گف ۱ دونه دیگم بیاریم 

منم گفتم همین ۱ دونه واسه هفت پشتم بسه 😂

ایشاا زودی براش به خواهر یا برادر بیاری بالاخره که باید یکی دیگه بیاری    

ممنونم.خودش همش میگه نی نی داداشی یاآجی میخوام.بعداسم دوستاش رومیبره که مثل اونامیخوام داشته باشم

عشقم اذیت نمیشی؟ تا بچت بیاد دنیا این بزرگه تاااازه میشه یه سالش بعد برات سخت نیست؟ اخه میدونی شیره ...

اذیت که خب آدمیه بقول شما دیگه نمیشه به خودت برسی ولی شانسی که دارم مامانم کمکی هست کلااا میدونم خیلی کمکم میکنه گفتم دوتا باهم بزرگ شن من دیگه بعدش درس موندمو ادامه بدم به خودم برسم کارایی که دوستدارم انجام بدم دیگه بعدها دغدغه بچه دوم نداشته باشم یه باره تموم کنمش

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2706