2737
2734
عنوان

☂️ گوشی معیوب و قدیمی بلااستفاده تو خونه داری؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 679 بازدید | 101 پست
خواهش ببخشید یه سوالی داشتم برای شارژکردن گوشی این درسته ک میگن باید شارژش کامل تموم بشه (مثلا۱۰ تا ...

خواهش میکنم.

نه اصلا همچین چیزی نیست.

خود گوشی طوری طراحی شده که وقتی فول شارژ میشه دیگه اجازه ورود ولتاژ رو از شارژر نمیده

دقت کنید وقتی فول شارژ میشه گوشی

اگر به سر شارژر دست بزنید احساس میکنید که دیگه گرم نیست!

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهش میکنم. نه اصلا همچین چیزی نیست. خود گوشی طوری طراحی شده که وقتی فول شارژ میشه دیگه اجازه ورو ...

اهان خیلی ممنون

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
نمیشه همینجاعکسشو بفرستم؟

اشکالی نداره

هر جا که خودتون راحت ترید

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
2731
چندجا هم بردیم بلد نبودن درستش کنن

ممنونم

من فکر کردم تعمیر نشده

یکم کار سخت شد.

بی زحمت خودتون ی قیمتی بفرمایید

2740
شما هنوز عطر میفروشید؟

سلام

حالتون خوبه؟

بله تو کانالی که تو امضامه،هست🌷

سلام

سامسونگ A3 2016دارم

نور صفحه که کم میشه

پر پر میزنه

داره میسوزه ینی؟

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
من سه تاگوشی دارم براتون پست گذاشتم جواب ندادید

سلام

اگه جوابی ندادم حتما ندیدم. شرمنده اگر جسارت شد.

لطفا میفرمایید چیا هست؟