2733
2739
عنوان

لب تاب

| مشاهده متن کامل بحث + 150 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اچ پی لنووو

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
لب تاپ برای کارای سنگینه شما ی گوشی خوب بگیر الان ایسر دارم ده سالم هست دارمش با مشخصات بالا باهاش ...

راستش گوشی نمیتونم بگیرم(چون گوشی های جدید سه چهار میلیون پول میدی ولی همه ناراضین و میگن داغ میکنه زود خراب میشع و صد تا مشکل دیگه)

بعد لب تاب هارو هم که بعضی سایت نگاه کردم ۳ میلیون به بالا داشت اما بازی و اینا نمیتونی روش بریزی

برای کارهای سنگین کامپیوتر دارم

یه چیزی میخوام به جای گوشی ازش استفاده کنم

2738
راستش گوشی نمیتونم بگیرم(چون گوشی های جدید سه چهار میلیون پول میدی ولی همه ناراضین و میگن داغ میکنه ...

ی سامسونک مدل قابل قبولشو بگیر،لب تاپ دست و پا کیره اخرش مجبور می شی ی گوشی مدل پایین بگیری که همیشه همراهت باشه ...الان همه لب تاپشون ی گوشه افتاده ...همه چی خراب می شه آدمی هم نابود می شه هیچ چیز موندگار نیست دنبال چیز موندگار نباش که لحظات خوش و رفاهتو بگیره.

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش

اره با ۵تومن میشه یک مدل x بخری 

و ۷ و خورده ای هم میشه یک مدل k بخری 

اینا خیلی قدرت واسه کارهای خاص ندارن 

فقط در حد وب گردی و چند تا برنامه سبک 

بازی فک نکنم بشه باهاش انجام داد البته بازی های خفن عرض می کنم 

2706