2737
2734
عنوان

انتقال تابوت کسي ک مرده

| مشاهده متن کامل بحث + 545 بازدید | 26 پست

عزیزم نبش قبر ک سر خود نمیشه انجام داد فکر کنم مجوز دادگاه لازم باشه بعدشم بیخیال مرده بیچاره رو بذارین ارامش بگیره 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدا رحمتش کنه ،فکر نکنم  جهت دفن بعد دفن رو تغییر می دن ؟ باید نامه بگیرید از سازمان.

به فرض هم کرونا داشتن ایشون یعنی با تفاوت قائل شدن از دیگر اموات دیگه ملت کرونا نمی گیرن؟چرا مردم خل شدن از دیروز ی چیزایی می شنوم مخم سوت کشیده ...

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش

اگر مسلمونی، که تو اسلام مرده رو با تابوت دفن نمیکنن🤷🏻‍♀️

اگر مسیحی هستی، دیگه رو به قبله بودن یا نبودنش نباید برات مهم باشه 🤔

و یک چیز دیکه ، همه قبرهای یک قبرستان در یک جهت هستن

به عمرم تابحال ندیدم قبرستانی که جهت قبورش متفاوت باشه😑

2740
اگر مسلمونی، که تو اسلام مرده رو با تابوت دفن نمیکنن🤷🏻‍♀️ اگر مسیحی هستی، دیگه رو به قبله بودن یا ...

عزیزم بعضی جاها اموات کرونایی رو داخل یه چی عین تابوت میکنن و ...

بعد دفنـ میکنن 

مسلمانم بودن فیلمشونو دیدم کشور عربی بود 

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
عزیزم بعضی جاها اموات کرونایی رو داخل یه چی عین تابوت میکنن و ... بعد دفنـ میکنن  مسلمانم بود ...

الله اعلم...

آخه چون گفت تابوتش هم قفله، چیزی مثل تابوت مسیحی ها اومد تو ذهنم 🤔