2733
2739
عنوان

از کدوم استیکر خوشتون میاد 😍💋♥️😎

| مشاهده متن کامل بحث + 196 بازدید | 31 پست

😐😒🤪🤦‍♀️🙂خوشم میاد

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

☺🤢🤬😚☺🤮بدم میاد

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2740
سلام پاندا جونم😍😍😍😍😍😍 درمورد پاندا؟ مث من فکر میکنی خیلی نرمه😢😢 پاندا وحشیه؟

من شوهرم بهم میگه پاندا😬😂

آره خییلییی نرمع.. نرم و بامزززه

نه وحشی نیست خودشو نمیتونه تکون بده چ برسه ب این اینکه حمله کن و وحشی باشه ...واااای خدا من عاشقشم😍

گَر نگهدار من آنست که من میدانم،🌹شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🌾
من شوهرم بهم میگه پاندا😬😂 آره خییلییی نرمع.. نرم و بامزززه نه وحشی نیست خودشو نمیتونه تکون بده چ ...

اخه ی نفر گفت چون خرسه حمله میکنه

منم برام سوال شد

اره خیلی جیگرن

بچه هاشون

خلاصهکه چشام  دنیاییه     کروناس بمونید خونه اههههه      
اخه ی نفر گفت چون خرسه حمله میکنه منم برام سوال شد اره خیلی جیگرن بچه هاشون

نه دیگه اونام تربیت شده دارن . وای کاش مثل سگ و گربه و بقیه حیوانات اونام میشد تو خونه نگه داشت

گدون هستن فقطم توچین هست فکرکنم

آره هم خیلی گرونن هم خرجشون خیلی بالاست .

خلاصه ک موجودات دوست داشتنی هستن🤗