2737
2739
سلام دوست خوبم

ببین می خوام از طرف کسی حرف بزنم که تجربش رو داشتم .

من وقتی 19 سالم بود مادرم یه س... خیلی بد داشت . خیلی بد . دکتر ها اون موقع به من وقتی می خواستم خونمون رو بفروشیم برای خرید دارو .... ( اون موقع داروی مادر من 3 میلیون بود . برای هر 1 ماهش ) می گفتنن نکن این کار رو مادر شما عمری به دنیا نداره

من هم غیر مادرم کسی رو تو دنیا نداشتم . نه پدری نه چیزی فقط یه مادر که تنها تکیه گاهم بود .
از دانشگاه انصراف دادم ( جوری که تا 4 سال از کنکور سراسری هم محروم شدم ) اما موندم و با بیماری جنگیدم .
از همون خدا خواستم مادرم رو به من برگردونه .
نمیدونم چه جوری بگم اما جاهایی رفتم که یه مرد هم سخت میرفت . اما به خاطر مادرم با زندگی جنگیدم همون دارو رو تونستم کاری بکنم یمه قبول کنه و ما یه درصدی رو بدیم و ...
بعد هم انقدر در خونه در زدم که مادرم رو گرفتم
الان فکر کنم 12 سال گذشته اما با افتخار می گم خو شدن مادرم مثل معجزه بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منظورم از این همه حرف این بود عزیزم من که از ته قلبم برای شما دعا می کنم
اما مطمین اش دوست خوبم وقتی از ته دل از خدا بخوای نامید برنمی گردی

تاپیک من رو هم که دیدی . قربون خدا برم من دخترم هم امتحان شدم .
اما میدونم همون خدا همه جوره حواسش ه ما هست

مواظب خودت باش دوست خوبم . من چند سال به شما ارادت دارم و دوستتون دارم
2728
می می ناز عزیزم
ان شا الله خدا به حق این ایام دستتو بگیره
فقط میتونم برات دعا کنم :
دیدی ی بچه ی کوچیک چجوری دست آدمو میگیره دعا میکنم 6 ماهه امام حسین حضرت علی اصغر (ع) همونجوری دستتو بگیره و شفای عاجل پیدا کنی خانومی
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ
سلام عزیزم.از خدا برات طلب شفا میکنم.اما اصلا نگران نباش.حتی چند ماه پیش یه خانومی رو تو تلویزیون نشون میدادکه شفا پیدا کرده بود.وقتی حرف میزد میگفت من تنها چیزی که تو روش زندگیم تغییر دادم غذاهام بود.میگفت کلم بوروکلی رو تو تمام غذا هام استفاده کردم.و میگفت بعد اینکه متوجه بیماریم شدم اولین کاری که کردم رفتم یه بخار پز خریدمو همه غذاهام بعد اون فقط بخار پز بود وو بیشتر سبزیجات.و روحیه خیلی بالا که بخاطرنماز و قران خوندنم داشتم
سرت را بر شانه ی خدا بگذار تا او با نوازش های دستان مهربانش قصه ی عشق را چنان زیبا برایت بخواند که نه از دوزخ وحشت کنی و نه از بهشت به رقص درآیی ، نه از نداشتن چیزی غصه بخوری و نه از نداشتن کسی . . .
2740
سلام می می ناز عزیز
از ته دل برات آرزوی شفای عاجل میکنم. صبور باش. شاید اینم یه جور امتحانه برای سنجش میزان صبر و توکلت به خدا.منم تو زندگی خیلی سختی کشیم و بیماری عزیزترین کسانم پدر و مادرم رو دیدم اما همیشه به خاطر خواهر و برادر کوچکترم صبر کردم .امیدم و توکلم رو حفظ کردم.من امتحان کردم میشه.مطمئن باش عمر روزهای سخت کوتاهه. تو هم با روحیه و امیدوار باش. متظر خبرهای خوبت هستم
www.nazkoodak.com فروشگاه اینترنتی لوازم بازی کودک و تجهیزات مهدهای کودک
همیشه امیدوار زندگی کن
سرت را بر شانه ی خدا بگذار تا او با نوازش های دستان مهربانش قصه ی عشق را چنان زیبا برایت بخواند که نه از دوزخ وحشت کنی و نه از بهشت به رقص درآیی ، نه از نداشتن چیزی غصه بخوری و نه از نداشتن کسی . . .
.خدایا خداوندا ماکه به جزتو یار ویاوری نداریم که بش پناه ببریم زیر سایه تو پرو بال میگیریم عبدتواییم به حق این ماه پربرکتش همه مریضارو همه بیماران صعب العلاج رو شفا بده الهی امین یا رب العالمین
2706