2737
2734
عنوان

تپش قلب در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 100 بازدید | 21 پست
میدونم عزیزم منم همینطوریم هیچمم نبود من در حد غش کردنم رسیدم خونه اکسیژن گرفتم خیلی اوضاعم داغونه&n ...

یعنی چی عرضیه؟ یعنی قدش در راستای قد بدنمه؟

در تک تک لحظه های زندگیم همراهیتو حس کردم خدای من. بدون تو نمیتونم نفس بکشم. مطمئنم بازم همراهمی. به رحمتت مطمئنم.ته ته دلم به تو قرصه. خدایا فندقم در ازای نزدیکی به خودت بهم هدیه دادی. شکرت ای پروردگار مهربونم. عاشقتم بی اندازه  
من اولاش خوب بودم ی هفتس تپش قلب گرفتم بخاطر این کرونای لعنتی نمیشه برم دکتر

سن بارداری که میره بالا تپش قلب و تنگی نفس زیاد میشه مخصوصا اگه بچه عرضی باشع 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی چی عرضیه؟ یعنی قدش در راستای قد بدنمه؟

نه ساعت مثال میزنم برات یعنی ساعت 3 و 9 اونجوریه بچه 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
2728
نه ساعت مثال میزنم برات یعنی ساعت 3 و 9 اونجوریه بچه 

آهان. جالب بود

در تک تک لحظه های زندگیم همراهیتو حس کردم خدای من. بدون تو نمیتونم نفس بکشم. مطمئنم بازم همراهمی. به رحمتت مطمئنم.ته ته دلم به تو قرصه. خدایا فندقم در ازای نزدیکی به خودت بهم هدیه دادی. شکرت ای پروردگار مهربونم. عاشقتم بی اندازه  
آهان. جالب بود

بچه میچرخه ولی من همیشه سرشو سمت ساعت سه حس میکردم سونو رفتم یبار گفت عرضی الان سفالیک شد اومده سرش پایین 

فقط تنگی نفس گرفتی پاشو راه برو بعضی وقتا هم قندت میفتع من قندم خیلی میفتاد تپش قلب و فشارم میفتاد از حال میرفتم