2737
2734

ذرت مکزیکی😋

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست

شما چیکار میکنید با این قرنطینه و هیییی خوردن🙁

اضافه وزنو چه کنییییم

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ذرت مکزیکی ِِ؟

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
2731

چند شب پیش 4نیم صب ذرت مکزیکی درست کردم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
چند شب پیش 4نیم صب ذرت مکزیکی درست کردم

😭😭😭🤣🤣🤣

نوش جونت

من که وزنم هی میره بالا😫

من بعد قرنطینه قطعا100 کیلو رو رد کردم هر شب ورزش میکنم ولی تو پریودی نمیتونم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2738
😭😭😭🤣🤣🤣 نوش جونت من که وزنم هی میره بالا😫

منم شوهرم میخنده بهم  میگه باب اسفنجیه من😭😭😂😂

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

کاش تا نمردم برم بیرون بخورم چقد هی جلو خودمو گرفتم نرفتم بخورم😓

حالا که امضامو خوندی میشه یه صلوات برای ازدواج خوب خواهرم بفرستین من سنم کمه اما نگرانم برای همه چیز و همه کس تورو خدا صلوات بفرستین خدا بهم آرامش بده,ان شاالله خدا بهتون سلامتی بده

مامان منم صدام مییکنه لُپَک 😐😂😂

کاش تا نمردم برم بیرون بخورم چقد هی جلو خودمو گرفتم نرفتم بخورم😓

حالا حالاها که نمیشه جانم

موادشو بگیر خودت درست کن

نمیدونم چرا اصلا کم کالری تو میل و علاقم نیست

حالا حالاها که نمیشه جانم موادشو بگیر خودت درست کن

داریم ولی مثل بیرون نمیشه که شما چجوری درست کردی

حالا که امضامو خوندی میشه یه صلوات برای ازدواج خوب خواهرم بفرستین من سنم کمه اما نگرانم برای همه چیز و همه کس تورو خدا صلوات بفرستین خدا بهم آرامش بده,ان شاالله خدا بهتون سلامتی بده
بله😊

نوشجون ..فقط پنیرش زیاد نیس ..چاق میشیا

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
2706