2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عروس خاله مامانم...سرطان لعنتی گرفتش... حاضرم قسم بخورم از اخلاق و زیبایی ظاهری و باطنی هییییچ کم ن ...

اخی بیچاره 😔

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
2731

رئیسم.یه خانوم ۵۸ ساله. از نظر ظاهری خیلی خیلی معمولی البته خوب لباس میپوشه. وقتی حرف میزنه با سواد، با اعتماد به نفس و مهربون. دکترا داره و استاد دانشگاه هم هست خیلی کم حرفه اما وقتی حرف میزنه واقعا جذبش میشی.

2738

یه دوستی داشتم وای همه چی تموم هاااااااا هم از نظر قیافه و قد هم از نظرم رفتار و کردار،قدبلند بود و لاغر کشیده همیشه بوی خوبی میداد دهنش بو نمیداد موهاش طبیعی و ابروهاش طبیعیتر آرایشم‌نمیکرد و اگه میکرد یه رژ لب خاصی میزد و یا ریمل لامصب شبیه فرانسویا بود،خیلی دوسش دارم،با یه آرامش خاصی هم حرف میزد که نگووووووووووووووو،کتاب میخوند مهربون و باسواد فروتن و باهوش،آخرشم پاشد رفت ایتالیا،اصلا جاش اینجا نبود،همیشه با تحسین نگاش میکنم و واقعا قابل ستایشه

🤔
دختر برادرشوهرم

چجوریاس

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

به نظرم توی تمام سلبریتی های ایرانی مهران مدیری یه کلاس خاصی داره جدایی از شوخی هاش تو مصاحبه هاش دیدم فوق العاده آدم باکلاسیه و زرنگ و میانسال خوش تیپ

یادت باشه ..... یادت باشه.... یادم هست ..یادم هست شهید سیاه کالی❤❤❤❤
عزیزدلم ممنونم😍😂 جذاب فقط خودت❤

عسلی مسلی

نه خاصم نه باکلاسم،فقط یه عاص و پاسم😐

عاص و پاس نیستما،خواستم قافیش قشنگ باشه😂

نته یه چیکه نوشابا بده گلوم خشک شد

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!⬅(موافقی یه سر به پیجم بزنی؟😻elqueno1367)
چجوری لغو بزنم عزیز؟میشه کمکم کنی؟

توی نی نی سایت من لیست دوستات میاد، دوستان من بعد هم لغو دوستی بزن

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
اون خانمی که تو نی تی سایاه اینازیم اسم کاربریشه خودت میشناسیش نوشابه کیومیگم😂😂

دکتر دامپزشکه قرار به یسریا امپول هاری بزنه    

2706