2737
2739

نوش جون عزیزم منم اون‌روز درس کردم 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تاول بدی زده  اصلا انگار دست راستم کامل فلج شددد  تیر میکشههه تا بالاااا

اخی...عزیزم همیشه یکم ارد داخل فریزر داشته باش ک قشنگ خنک باشه..دور از جونت اگر ی دفعه دیگه سوختی سریع بریز رو جای سوختگی...یا سریع عسل و ابلیمو بزن ..دیگه تاول نمیزنه

کاربر جدید نیستم...متاهلم و عاشق همسرم ک منو از همه غم های دنیا نجات داد❤
اسی دستورشو بگو لطفا 

عزیزم شکرتو بزار رو حرارت اب ک شد قهوه ایی رنگ میشه بعد سریع بش کنجد اضافه کن و زیرشو خاموش کن 

بعد با قاشق تکه تکه بریز کف سینی مثل من نریز که جدا کردنش سخته

2731
اخی...عزیزم همیشه یکم ارد داخل فریزر داشته باش ک قشنگ خنک باشه..دور از جونت اگر ی دفعه دیگه سوختی سر ...

اااا نمیدونستم 

مزسییییی

الان میزارم تو فریزر 

مرسی عزیزمنم😍😍😘😘

2740
نوش جونتتت چقدرم خوشگلللل

قربونت عزیزم ♥️

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
عزیزم شکرتو بزار رو حرارت اب ک شد قهوه ایی رنگ میشه بعد سریع بش کنجد اضافه کن و زیرشو خاموش کن  ...

ممنونم عزبزم

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘