2733
2734
بزار عکس تشدید خاطره رو

😂😂😂

اول از همه برا حاجت دخترم دعا کنین عزیزان   یه بار معلممون گفت بنویس قسطنتنیه منم نوشتم قغسثصتطنتطنیهححاااالم از این بهتر نمیشه حالاکه نیستی😛😛 دیگه قسمت هرچی باشه به تو مربوط نیس    وای چقده مستم من🌷 خاک تو سر دو تا دوست پسرای قبلیم    
😍فک‌کنم خونت ازوناست ک من دوس دارم ی ذره دیگم عکس بذار برامون😍

ازنم بخاطر شما ⚘

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم دیگه خونه نمیرم  همشششش بیرون  پاساژ گردی و رستوران و بازار  تجریش و بازار و ط ...

آخ خدا کی میشه خیابون بوعلی رو پیاده برم بالا بیام پایین ازون پیراشکیا و بستنیاش بگیری دستت بخوری مغازه هاشو زیر و رو کنی.آخه کی میشه خدااااا

شمال جنگل

فک نمیکردم واسه چیزای دم دستی انقدددددر حسرت بخورم و آب دهنم راه بیفته

همسر عزیزم خیلی دوستت دارم.مرسی ک هستی.حتی فکر نبودنت دیوونه میکنه آدمو        ❤ سایِتان از سرمان کم نشود حضرت یاااااار ❤
۵  صفحه جلو رف استارتر هنوز موفق نشده عکس بزاره😂😂😂😂😂😂

بعضی اوقات روی عکس ومیزنی اصلا صفحه باز نمیشه عکس بزاری برا خیلیا جدیدا اتفاق میفته مثلا من صبح نمیتونستم الان میتونم بزارم

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔

بگذار استارتر 😐

اول از همه برا حاجت دخترم دعا کنین عزیزان   یه بار معلممون گفت بنویس قسطنتنیه منم نوشتم قغسثصتطنتطنیهححاااالم از این بهتر نمیشه حالاکه نیستی😛😛 دیگه قسمت هرچی باشه به تو مربوط نیس    وای چقده مستم من🌷 خاک تو سر دو تا دوست پسرای قبلیم    
آخ خدا کی میشه خیابون بوعلی رو پیاده برم بالا بیام پایین ازون پیراشکیا و بستنیاش بگیری دستت بخوری مغ ...

من که دیگه بیشتر قدر میدونم 

هرجایی که دلم بخواد میرم 

امروز فردا نمیکنم

ازنم بخاطر شما ⚘

به به.ماشاالله معلومه عاشق گل و گیاهی

من حتی یه برگ گل هم نمیتونم نگه دارم

همسر عزیزم خیلی دوستت دارم.مرسی ک هستی.حتی فکر نبودنت دیوونه میکنه آدمو        ❤ سایِتان از سرمان کم نشود حضرت یاااااار ❤
شومینه تو شمال اونم خونه نزدیک به دریا خوب خونه که میترکه 

چرا؟؟

دانشجوی پزشکیم، از قبل کنکور هم اینجا بودم، دانشجو بودن و اینجا عضو بودن باهم منافاتی نداره😁 هر وقت بتونم سر میزنم به اینجا چیزای خوبی ازش یاد گرفتم❤️ عاشق مرلین مونرو و گربه هام😍

چقد خوشگلہ خداااا😍

🐇کم کم یاد میگیری🐇                                                                  باید باغ خودت را پرورش دھی 🌳🌲🌷🌻🌵🌱🌲🌳 بہ جای اینکہ منتظر کسی باشی تا برایت گل بیاورد 💐
2706