2733
2734
عنوان

خانمها لطفا لطفا بیاید

1759 بازدید | 18 پست

سلام خانم ها هر کی هر اطلاعاتی داره لطفا بگه

مشکل پسرم هست تازه ۱۷ سالش شده چند روزه ولی قدش کوتاهه خودش میگه تو کلاس مسخرش میکنن همش بهم میخندن منم خیلی ناراحت شدم دیگه تحمل نکردم اومدم اینجا ببینم کسی راه حلی داره خانمها آیا قد پسرم بازم بلند میشه؟؟؟چند سانت؟؟؟آیا روشی هست قدش خیلی بند شه لطفا کمک کنید واقعا ممنون میشم من این تاپیک رو جای دیگم زدم لطفا کمک کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ورزش بفرستش تکواندو 

قد خودتون و همسرتان چطوره؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2740

من چند وقت پیش به یه کسی آشنا شدم که ادعا داشت روش‌هایی برای افزایش قد داره و چند نفر هم بودن که امتحان کرده بودن گفتن واقعیه. حالا آی دی تلگرامش رو میدم برو ازش مشاوره بگیر ضرر نداره

@Pshtiban_zare

در علم پزشکی هیچ چیز قطعی وجود نداره

اره بلند میشه هورمون رشد میزنن همون سوماتروپین. حداقل مکمل ویتامینه میدن فقط دیر نکن وقت نداری پسرا تا ۲۲ سالگی قد میکشن ولی اوج رشد قدشون از ۱۲ تا ۱۸ هست .اگه این روزا نمیتونی دکتر ببری خواهشا تا میتونی بهش لبنیات و گوشت بده و مولتی ویتامین خارجی و کلسیم د۳ بگیر

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی