2737
2734
عنوان

ملاکاتون از شوهرای آیندتون😊

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 93 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اول ظاهر رو میبینم بعد که به دل نشست اخلاق رو میسنجم اگه  خوب بود میرم مرحله بعد اینکه ببینم جنم کار کردن رو داره یا نه ،اگه اهل کار باشه و تنبل نباشه به شغلش توجه نمیکنم ، بعد خانوادش رو میسنجم و الی آخر 😄

من دوست دارم مجرد بمونم 

همش ميگم خدايا منو عاشق نكن 

ولي اخلاق اَز همه چي مهمتره بعدش وضعيت مالي 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
منو شوهرم از دو شهر متفاوتیم خیلی اذیت میشم من. تو دوران مجردی از هیکل پوریا پور سرخ خیلی خوشم میوم ...

😂😂😂نه خوب اخه من ارزونه بورسیه بشم ودارم براش تلاش هم میکنم برا همین دوس دارم ایران ازدواج نکنم اصلا

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 
2738
منم دوس دارم این اسمو به اسمم میاد عارفه ام

اهان یه چیز دیگه

حتما حتما حتما قبل ازدواج برین پیش مشاور یا طب سنتی مزاجتونو تعیین کنه.شاید مسخره به نظر برسه ولی بیشتر دعواهای زنو شوهری از نارضایتی ازهمه

آدم دانایی باشه واقعا... اهل کتاب و مطالعه... چون ادم که مطالعه داشته باشه دیدش به جهان و اطرا ...

بچه نخواد؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چشم تو سینی مسی بذارم یا پلاستیکی😂😂

چرا🤔

اخه دوست منم عاشق این که اسم شوهرش علی باشه البته خودمونیم هاااا اسم دوس پسرش علی هستش😂

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 
بهترین کاره بخدا😂

والا 😒