2733
2734

من اونروز سفید و صورتی کم رنگ میددم حتی پست هم گذاشنم تو تاپیکش و اون عکسو سیو کردم ولی الان که دیدم عکسو سبز کم رنگ و خاکستری میبینم...مگه میشه تو دو رزو چشام تغییر رنگ بده؟چرا بعضی عکسا رنگاشون فرق میکنه؟پرا هر کی یه رنگ نمی بینا؟

مادر منم اول صورتی دید ولی بعد طوسی😕

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اون لباس زنونه یادتونه؟ من سالها آبی میدیدمش.یه بار فقط یک بار سفید طلایی دیدمش.بعد اون هر کار کردم فقط ابی میدیدم.قبل این جریان واقعا فکر میکردم سرکاریه

بفرمایید گروه تلاوت روزانه قران حتی یک صفحه.ختم قران سوره به سوره هم داریم با مهلت یک هفته تل گرام@quraan_gp
مامان و دایی و زندایی میبار طوسی و سبزابی دیدن یبار صورتی و سفید  یبارم صورتی و سبزابی😂😂

آخه شنیدم هرشخص یه رنگی میبینه ولی نشنیدم یه نفر چند رنگ ببینه یه چیزی رو🤣

اون لباس زنونه یادتونه؟ من سالها آبی میدیدمش.یه بار فقط یک بار سفید طلایی دیدمش.بعد اون هر کار کردم ...

من اونو چند سال پشت هم سفید و طلایی میددیم اصلا رنگ دیگه ای نمی دیدم ولی این کفشو هر دفعه یه رنگ میبینم مگه میشه🤔🤔🤔

2706