2737
2734
عنوان

بچچچچهههه هااااانظرتونو بگید راجب اسم

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 40 پست

چرته

با کسی باشید که خودش بخواد مال شما باشه خودش بخواد فقط شما یه نفر تو زندگیش باشید خودش همه اضافه کارای دورشو حذف کنه...اینکه بخوای یه نفرو از چنگ این و اون در بیاری مفت نمی ارزه...😉خودتو پیدا کن گوربابای نیمه ی گمشده😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قدیمیه ولی خیلی مردونه و جذابه

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2731
2740
عزیزم بنظرم خیلی قشنگه بعضی اسما قدیم و جدید ندارن که.... حالا اسمی که همیشه رایجه و میذارن دلیل ن ...

خوبه بنظرت یعنی؟

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖

منم پسر میخام هووففففف هر ثانیه تو فکرمه خستههههه شدم حالام ک این کرونای لعنتی امد نمیشه رف ivf

اللهم صل محمد وال محمد و عجل فرجهم...انشاالله همه حاجت روا بشن😘😍آمین...
منم پسر میخام هووففففف هر ثانیه تو فکرمه خستههههه شدم حالام ک این کرونای لعنتی امد نمیشه رف ivf

چرا رژیم نمیری؟خیلی جواب میده من دیدم

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
قشنگه بنظرت؟

آره خیلی 😃

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2706