2733
2734
عنوان

دختر گرانبها

| مشاهده متن کامل بحث + 3222 بازدید | 57 پست
اهان 🙏🙏🙏 کلی درخواست دوستی بود.چون که نمیرسیدم به پیامها جواب بدم دیگه قبول نکردم شرمنده نشم . گ ...

جواب من رو ندادی دختر گرانبها من هنوز تو خماری هستم  

دختر گرانبها جان یه سوال چطور وقتت رو بین دانشگاه شغلت باشگاه و ورزش و مطالب روانشناسی خوندن مدیریت میکردی؟

برای وقت کم اوردن و سخت تمرکز کردن میشه لطفاراهنماییم کنی ممنون میشم

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جواب من رو ندادی دختر گرانبها من هنوز تو خماری هستم     دختر گرانبها جان یه سوال چطور وقت ...

اومدم اونجا جوابمم نوشتم تاپیکه تعطیل شد .یه بارم قفل شد.برای همین نشد ..دوبارم کامنت زده بودی 😀

من قبلا که دانشجو بودم دو روز در هفته میرفتم یه شرکت که قبول کرده بود ۲ روز بیام.پول زیادی نمیداد ولی خیلی شبها بیدار موندم پروژه را تموم کردم و البته اون زمان پروژه برای ارشاد اصفهان داشتم و توسط خود اداره ارشاد تشویق شدم و لوح تقدیر برای شرکت ارسال شد و من پاداش گرفتم... 

بعد از دانشگاه میرفتم باشگاه . 

بعد از اینکه دانشگاه تموم شد اینقدر خوشحال بودم که تمام روزها میتونم پول در بیارم😁

همه ی شبها مطالعه میکردم .

شبانه روز ۱۶ ساعته خیلی وقت داریم 🙂🤗🤗

2728
اومدم اونجا جوابمم نوشتم تاپیکه تعطیل شد .یه بارم قفل شد.برای همین نشد ..دوبارم کامنت زده بودی 😀 م ...

عزیزم کتاب هایی که کمکت کرد به این دیدگاه برسی معرفی میکنی مثلا من خودم دقیقا مثل شما یه دختر مهرطلب بود اما وقتی همین جا یه کاربر کتاب زنان زیرک رو معرفی کرد نود درجه دیدگاهم نسبت به جنس مخالف عوض شد همیشه اون کاربر رو دعا میکنم

ته قصه ی من خدا وایستاده با یه بغل مهربون😇❤️
اومدم اونجا جوابمم نوشتم تاپیکه تعطیل شد .یه بارم قفل شد.برای همین نشد ..دوبارم کامنت زده بودی 😀 م ...

رشته دانشگاهیت برنامه نویسی بود؟؟ تاپیکت دقیق یادم نیست

اره وقت زیاده من حیف و میل میکنم☹

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
عزیزم کتاب هایی که کمکت کرد به این دیدگاه برسی معرفی میکنی مثلا من خودم دقیقا مثل شما یه دختر مهرطلب ...

همین کتاب زیرک و چند تا کتاب دیگه تو کاربری قبلیم معرفی کرده بودم   .

کتاب وقتی نیچه گریست نویسنده اروین یالوم .

کتاب جز از کل 

تمامی کتاب های آنتونی رابینز  را هم خوندم .مخصوصا کتاب قدرت نامحدود را پیشنهاد میدم😘

2738
رشته دانشگاهیت برنامه نویسی بود؟؟ تاپیکت دقیق یادم نیست اره وقت زیاده من حیف و میل میکنم☹

من نرم افزار بودم .ولی برنامه نویسی را رفتم در اموزشگاه متاکو در اصفهان آموزش دیدم .

برنامه نویسی سی شارپ و دات نت و php و جاوا را کار کردم 🤗🙏

من نرم افزار بودم .ولی برنامه نویسی را رفتم در اموزشگاه متاکو در اصفهان آموزش دیدم . برنامه نویسی س ...

ممنونم🌹

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام من خیلی با تاپیکاتون حال کردم یه جا یادمه دکتر شیری رو معرفی کرده بودید میشه بگید لطفا از کدوم اموزش هاشون استفاده کردید"؟؟// بسته هاشونو خریدید یا مطالب کانال

منم یبار برای بقیه گزارش زدم منم با اونا تعلیق کردن 😂

برمیگردین انشاءالله 

📍۱.چه کسانی بهروز وثوقی، فردین وملک مطیعی رو ممنوع التصویر کردن؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی محسن مخملباف📍 ۲.چه کسانی طرح تفکیک جنسیتی در معابر اتوبوسهای خط واحد و..... را ارائه دادند؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی حسن روحانی  📍۳.چه کسانی از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند؟  سعید حجاریان ابراهیم اصغرزاده معصومه ابتکار حبیب الله بیطرف سید محمد رضا خاتمی محسن میرداماد کمال تبریزی 📍۴.چه کسانی برای اولین بار طرح حجاب اجباری را پیشنهاد دادند؟ حسن روحانی میرحسین موسوی زهرا رهنورد مصطفی تاجزاده   📍 ۵.چه کسانی اساتید دانشگاه هارا به بهانه انقلاب فرهنگی اخراج کردند؟ عبدالکریم سروش صادق زیباکلام 📍۶.چه کسانی در پیشانی زنان بدحجاب پونز فرو میکردند و به بهانه مبارزه با ترویج فحشا به سینماها حمله میکردند؟ اکبر گنجی📍۷.چه کسانی خواهان جنگ با آمریکا در دفاع از صدام شدند؟ علی اکبر محتشمی پور صادق خلخالی  🔍 نکته :همه ی افراطیون اول انقلاب از اصلاح طلبان امروزی هستند📝امیر المومنین علیه السلام :دیده نمی شود نادان مگر آنکه تندرو است یا کندرو نهج البلاغه ص47                                        
سلام من خیلی با تاپیکاتون حال کردم یه جا یادمه دکتر شیری رو معرفی کرده بودید میشه بگید لطفا از کدوم ...

ممنون از توجه تون .

من کلاس سفر زندگی شون را رفتم .برای من عالی بود .

ولی هب بستگی داره چه چیزی مورد نیازتون باشه . خیلی ها را دیدم مهرطلبن .بهتره مهرطلبی را بخرن .

محتواهای رایگان هم هست : 

https://tavangary.com/blog/محتوای-رایگان-خانه-توانگری/

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3873286/چطوری-ازدواج-کردم-و-چطوری-موفق-شدم?postId=128655039

📍۱.چه کسانی بهروز وثوقی، فردین وملک مطیعی رو ممنوع التصویر کردن؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی محسن مخملباف📍 ۲.چه کسانی طرح تفکیک جنسیتی در معابر اتوبوسهای خط واحد و..... را ارائه دادند؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی حسن روحانی  📍۳.چه کسانی از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند؟  سعید حجاریان ابراهیم اصغرزاده معصومه ابتکار حبیب الله بیطرف سید محمد رضا خاتمی محسن میرداماد کمال تبریزی 📍۴.چه کسانی برای اولین بار طرح حجاب اجباری را پیشنهاد دادند؟ حسن روحانی میرحسین موسوی زهرا رهنورد مصطفی تاجزاده   📍 ۵.چه کسانی اساتید دانشگاه هارا به بهانه انقلاب فرهنگی اخراج کردند؟ عبدالکریم سروش صادق زیباکلام 📍۶.چه کسانی در پیشانی زنان بدحجاب پونز فرو میکردند و به بهانه مبارزه با ترویج فحشا به سینماها حمله میکردند؟ اکبر گنجی📍۷.چه کسانی خواهان جنگ با آمریکا در دفاع از صدام شدند؟ علی اکبر محتشمی پور صادق خلخالی  🔍 نکته :همه ی افراطیون اول انقلاب از اصلاح طلبان امروزی هستند📝امیر المومنین علیه السلام :دیده نمی شود نادان مگر آنکه تندرو است یا کندرو نهج البلاغه ص47