2733
2739

وضع کرونا تو تهران چطوره؟

سکوت میکنم تا خدا سخن گوید.                              رها میکنم تا خدا هدایت کند.                              دست برمیدارم تا خدا دست به کارشد.                     و به اومیسپارم تا آرام شوم.🌹مردم سرنوشت شمارو تعیین نمی کنند خدا سرنوشت شمارو تعیین می کند🌹

شوهرم ک میره سرکار... اینجام زیاد هست متاسفانه

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
شوهرم ک میره سرکار... اینجام زیاد هست متاسفانه

استرس نداری عزیزم اونجا هستین؟ من شوهرم محل کارش تهرانه استرس دارم خودم خونه مامانم الانم قهریم حرف نمیزنیم

سکوت میکنم تا خدا سخن گوید.                              رها میکنم تا خدا هدایت کند.                              دست برمیدارم تا خدا دست به کارشد.                     و به اومیسپارم تا آرام شوم.🌹مردم سرنوشت شمارو تعیین نمی کنند خدا سرنوشت شمارو تعیین می کند🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من تهران میره سر کار خودمون کرجیم با هزار استرس و دعا و ریسک

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
2731
استرس نداری عزیزم اونجا هستین؟ من شوهرم محل کارش تهرانه استرس دارم خودم خونه مامانم الانم قهریم حرف ...

زیاد نه ... چون هم شوهرم خیلی مواظبه ‌هم اینکه کارش جوریه زیاد با دیگران در ارتباط نیست

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
شوهر من تهران میره سر کار خودمون کرجیم با هزار استرس و دعا و ریسک

خدا کمکش کنه منم با اینکه باشوهرم قهرم ازبس استرس دارم

زیاد نه ... چون هم شوهرم خیلی مواظبه ‌هم اینکه کارش جوریه زیاد با دیگران در ارتباط نیست

خداروشکر کار شوهرمن جوریه توجمع هست ازشم خبرندارم ازبس استرس دارم

2738
ما تهرانیم تازه خواهرمم پرستار كروناییاس. استرس كه داریم ولی در حدی كه بهداشت رو رعایت كنیم 

اخی عزیزم منم محل کارشوهرم اونجاس خودم خونه مامانم ازبس استرس دارم قهرم هستیم خبریم ازش ندارم کرونا توتهران امارش چطوره؟

امار زیاده ولی چون جمعیت بالاست. الان اكثر شهرا همینه 

اره  دیگه ما کرمانشاهیم کمتره نسبت به تهران خدا به همون رحم کنه

ایشالا همه جا كرونا تموم شه 

انشااله عزیزم به همین زودیا کرونا بره برنگرده کلن کار زندگی واقتصاد راکد شده پیش بینی کردن تا آخر سال هم هست خدا کنه اینجورنباشه

استرس نداری عزیزم اونجا هستین؟ من شوهرم محل کارش تهرانه استرس دارم خودم خونه مامانم الانم قهریم حرف ...

همه کشور درگیر کروناست

شوهرم با ماسک و دستکش میره سرکار .

ما تو خونه موندیم 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉