2733
2739
عنوان

به نظرتون با عمم حرف بزنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 853 بازدید | 65 پست
ولي حرف دوستمون درسته به خاطر ارامش خودت ببخش تا تو زندگيت فكرت درگيرش نباشه 

من اصلا حسی بهش ندارم خودش عذاب وژدان گرفته 

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
نه من‌حتی اگه کسی بهم بدی نکرده باشه ولی باهاش حال نکنم از زندگیم حذفش میکنم این که دیگه سهله

👏🏻👍🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دقت کردم عمه ها مظلوم ترین قشر هستن و ماها هرچقدر ازشون بدمون میاد تقصیر مادراس چون مادر بخوای نخ ...

نه من مامانم عاشق عمه هام بود چون دختر عموشن

2728
عزیزم درکل سعی کن ازهرکسی یاچیزی که عذابت میده دوری کنی😘

دارم همینکارو میکنم اگه بذارن ❤😘

عزیزدلم انسان وقتی کاری میکنه هیچوقت فراموشش نمیکنه 

تو ممکنه این رفتاراشو فراموش نکنی اما مطمئن باش خودش هم یادش نرفته پس به خوبی باهاش رفتار کن طوری که انگار چیزی نشده اون خودش با این کارایی که کرد و تو اینطور رفتار کنی عذاب وجدان میاد سراغش سگ ادمو گاز بگیره ادم که نمیره گازش بگیره.. به وجدانش فرصتی بده تا انسانیت رو یاد بگیره و بفهمه این رفتارا باعث میشه توی دل یه نفر پر از کینه و تاریکی بشه

عزیزدلم انسان وقتی کاری میکنه هیچوقت فراموشش نمیکنه  تو ممکنه این رفتاراشو فراموش نکنی اما مطم ...

باشه❤

من اصلا حسی بهش ندارم خودش عذاب وژدان گرفته 

منم همين بودم ميگفتم جلوم بميره حتي يه قطره اشكمم نمياد 

ياد حرفهاش و پشت سر گويي هاش ميفتم داغ دلم تازه ميشه ولي خدا جاي حق نشسته يه جوري جوابشو داد كه من دلم براش سوخت ديگه بخشيدمش الان فك كن هميشه بهم پيام ميده قربون صدقه بچه ام ميره

2738
منم همين بودم ميگفتم جلوم بميره حتي يه قطره اشكمم نمياد  ياد حرفهاش و پشت سر گويي هاش ميفتم دا ...

آخی موفق باشی عزیزم😘

من خالم باهام سر یه موضوعی مشکل داشت الان ۷ ساله نه خونش میرم نه باهاش میزنم ولی پدر و مادرم همیشع خونشون میرن مامانم همش میگه زشته بزرگتره ولی کلا اعتقاد دارم آدمایی که اذیتت میکنن و بذار کنار  جوری که بود و نبودش واست فرقی نکنه

من اگه باشم همون سلاموهم بهش نمیکردم.یعنی چی،ادمومیچزونن اعصابشوخوردمیکنن ناراحتی بدلش واردمیکنن بعدم میگن پشیمونیم.ببخشش ازبزرگانه،بابایارودهن طرفوسرویس کرده ابروشم برده حالادنبال بخششه.میخوام صدسال سیاه بخشش ازبزرگان نباشه.بهترین روزاروازادم میگیرن وروزهاتوبه غصه تبدیل میکنن کاراشونوکه حسابی کردن بخشش میخوان.

نمیشه ک چندسال هرکار خواست بکنه بعدشم ب راحتی بخشیده بشه نبخش تا واسه بقیه هم عبرت بشه هرکسی ب خودش ...

دقيقاً... هزار تا لايك ، مگه ما موش آزمايشگاهي ديگران هستيم كه هر وقت خواستن بيان ما رو داغون كنن و برن و بعد چند سال پشيمون بشن، من كه نميبخشم كنار ميذارم كسي كه بهم بدي كنه

من ازت حاجتمو مي گيرم بين قلب من و تو عاشوراست ❤️❤️🙏🙏💝💝

اگه میخوای ببخشیش تودلت ببخش ولی بروش نیاربزارهمونقدرکه تواذیت شدی اونم اذیت بشه.من خانواده عموم درحقم بدی کردن.الان چن ساله من اصلاباعموم حرف نمیزنم.بارهااومده سمتم تااشتی کنه ولی هربارراهموکج کردم.

نمیدونم الان که از همه لحاظ رفتم بالا هم خودم هم شوهرم یادش افتاده یه برادرزاده ایم داره

همین دیگه

تا پول داری رفیقتم

عاشق بند کیف تم

« لا حَولَ وَ لا قُوَّةَ إلّا بِاللهِ العَلیِّ العَظیم »